0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy Mahallesi İş Kazası Avukatı

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi iş kazası avukatı, son yıllarda en çok iletişim kurulan meslek gruplarının başında gelmektedir. Çünkü iş kazalarında gözle görülür bir artış söz konusu. Böyle hallerde genellikle mağdurların nasıl bir yol izleyeceklerini bilmediğini söylemek mümkün. Bu durum avukatı zorunlu hale getirmekte.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi İş Hukuku Avukatı

İş hukuku kanunu, birden çok hüküm içerir. Bir işyerinde çalışan ve değişik konularda haksızlıklara uğran bir birey, Arnavutköy iş kazası avukatı sayesinde olayı mahkemeye intikal ettirebilmektedir. Örneğin yaşanan tazminat sorunların bunların başında gelmektedir.

Buna ek olarak işçinin, mobinge maruz kalması durumunda ortaya çıkan sorunun yargıya taşınması avukatın alanı içerisine girmektedir. Haksız, gerekçe gösterilmeden yaşanan fesih sözleşmeleri de buna dahildir.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi İşçi Avukatı

İşçi avukatı, Arnavutköy sınırları içindeki mahallede hizmet verirken, işçinin karşı karşıya kalmış olduğu haksız durumları kısa süre içerisinde mahkemeye götürmektedir. Üstelik davayı sonuna kadar takip edecektir.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi İş Kazası Tazminatı

İş kazası tazminat davalarına baktığımız zaman bu konuda yetkilendirilmiş yerleşim yeri iş mahkemeleri öne çıkar. Maddi tazminat olarak bilinen bir süreç söz konusudur. Avukatın yardımıyla dava açılabilir. Bu noktada hesaplama, net maaş üzerinden gerçekleştirilmelidir. Manevi tazminat hakkı Arnavutköy iş kazası sonrasında tanınan bir diğer hak olarak dikkat çekmekte.

Call Now Button