MAİL DESTEĞİ İÇİN:

ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

BİLGİ: 1982 Yılında Hatay’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesine başladı ve 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Helvacı Hukuk Bürosunu kurdu ve İstanbul Kartal bölgesinde faaliyete başladı. İstanbul boşanma avukatı olarak yüzlerce davaya bakmıştır..

Arnavutköy Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi İş Kazası Avukatı

Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi iş kazası avukatı, alanında son derece iyi yetişmiş ve hukuku iyi bilen bir kişidir. Yaşanan iş kazalarının ardından gelen tazminat taleplerinin mahkemeye taşınması, bu avukat sayesinde oldukça kolay olacaktır.

Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi İş Hukuku Avukatı

Arnavutköy iş kazası avukatı olarak görev yapan kişinin yetkili ve hakim olduğu konu sayısı oldukça fazladır. Çünkü iş ve işçi kanununun tüm ayrıntılarını bilerek, bunun kriter olarak alındığı durumların davaya intikal ettirilmesinde çok profesyonel bir şekilde hareket eder.

Bu davaların başlıkları oldukça fazladır ve şu şekilde ifade etmek gerekiyor; meslek hastalıkları, sözleşme feshi sonrasında dava ve sulh yolla çözüm, maaş alacağı davası, fazla mesai ücretlerinin ödenmesine yönelik davalar, ihbar tazminatları, kıdem tazminatları.

Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi İşçi Avukatı

Arnavutköy semtindeki avukatın işçi haklarını dava sürecinde mahkemeye taşıması son derece önemli bir mevzudur. Kanuna göre hareket eder. İşveren karşısındaki mağduriyetin giderilmesini sağlar.

Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi İş Kazası Tazminatı

Arnavutköy iş kazası sonrasında yapılacak olan şey hemen alanında uzman olan bir avukat ile iletişim kurmak ve onunla anlaşmaktır. İş mahkemelerinde yerleşim yeri olarak bilinen departmana dilekçe yoluyla başvurulmaktadır. Bunun ardından iki tip tazminat davasının açılması söz konusudur. Bunlardan birisi maddi iken diğeri ise manevi adıyla bilinmektedir.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/arnavutkoy-maresal-fevzi-cakmak-mahallesi-anlasmali-bosanma.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/arnavutkoy-maresal-fevzi-cakmak-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-fevzi-cakmak-mahallesi-anlasmali-bosanma.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-fevzi-cakmak-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/fevzi-cakmak-mahallesi-bosanma-avukati.html

4 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Hemen Ara