Bağcılar Fevzi Çakmak Mahallesi Anlaşmalı Boşanma

Anlaşmalı boşanma davasında her iki tarafta boşanma konusunda mutabıktır. Çocukların velayetinin kimde kalacağı, eşya paylaşımı, nafaka gibi konularda anlaşmaya varan 1 yıldır evlilik sürdüren kişiler anlaşmalı boşanma davası açabilir. Fevzi çakmak mahallesi anlaşmalı boşanma avukatı boşanmanın gerçekleşmesi adına hazırlanacak olan anlaşmalı boşanma protokolü konusunda size destek olur.

Protokolün aile hukukuna uygun bir şekilde hazırlanması oldukça önemlidir. Eğer taraflarda biri boşanmaktan vazgeçer ya da nafaka, tazminat konusunda anlaşmaya varamazsa dava çekişmeli boşanma davası şeklinde yürütülür.

Fevzi Çakmak Mahallesi Çekişmeli Boşanma

Evliliği sonlandırmak adına her iki tarafta çekişmeli boşanma davası açma hakkına sahiptir. Çekişmeli boşanma davası; bir diğer tarafın boşanmak istememesi ya da nafaka, velayet konusunda anlaşmaya varılamaması durumunda açılır. Bağcılar ilçesine bağlı olan Fevzi Çakmak Mahallesinde de hizmet veren uzman boşanma avukatından dava sürecinin takip edilmesi konusunda destek almanız mümkündür.

Fevzi Çakmak Mahallesi Boşanma Avukatı

Bağcılar boşanma avukatı son derece uzman ve profesyoneldir. Hak kaybı yaşanmaması adına dava sürecine en iyi şekilde hazırlanır. Olguları değerlendirerek boşanmanın haklı nedenlere dayandırılmasında destek olur.

Fevzi Çakmak Mahallesi Boşanma Fiyatları

Bağcılar anlaşmalı boşanma avukatlık fiyatları değişiklik gösterir. Kişiler uzman avukatla görüşme sağladıktan sonra fiyatlar hakkında ve dava sürecinin nasıl yürütüleceği noktasında detaylı bir şekilde bilgi sahibi olur.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/fevzi-cakmak-mahallesi-bosanma-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-fevzi-cakmak-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-fevzi-cakmak-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/fevzi-cakmak-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/arnavutkoy-maresal-fevzi-cakmak-mahallesi-avukat.html

“Bağcılar Fevzi Çakmak Mahallesi Anlaşmalı Boşanma” üzerine 11 yorum

Yorum yapın

Hemen Ara