0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Arnavutköy Mavigöl Mahallesi İş Kazası Avukatı

Mavigöl Mahallesi iş kazası avukatı, hukuktan doğan ve birçok kişinin bilmediği hakların kullanılması için faaliyet gösterir. Bir işyerinde yaşanan kazadan sonra ortaya çıkan mağduriyetin giderilmesi gibi son derece önemli bir işi yapar.

Mavigöl Mahallesi İş Hukuku Avukatı

4857 sayılı kanunun adı İş ve işçi kanunu, herhangi bir işyerindeki iki tarafın da sorumluluklarını ve haklarını düzenlemiştir. Arnavutköy iş kazası avukatı, bundan doğacak olan her türlü ihtilafta devreye girer. Mahkeme sürecini yürütür.

İş yerindeki sözleşmeler, yönetmelikler avukatın yardımıyla hazırlanır. İşçinin mağdur olduğu kaza başta olmak üzere, tazminat, mobing, kötü niyetli yaklaşımlar, haksız yere işten çıkarılma gibi hususlarda yetkilidir. Yani bunların hukuka uygun bir biçimde dava olarak açılması, avukat sayesinde çok kolaydır.

Mavigöl Mahallesi İşçi Avukatı

Arnavutköy gibi İstanbul’un en önemli ilçelerinden birisinde yaşanan haksızlıklar, işçinin sahip olduğu haklar gözetilerek avukat tarafından mahkeme önünde başarılı bir biçimde savunulacaktır. Böylelikle mağduriyetler giderilir.

Mavigöl Mahallesi İş Kazası Tazminatı

Arnavutköy iş kazası olarak bilinen kötü bir durum ortaya çıktığı zaman bunun resmi makamlara hemen bildirilmesi şarttır. Ardından kişinin ölmesi durumunda ailesi eğer kişi yaşıyorsa bizzat kendini olayı mahkemeye götürebilmektedir. Bu noktada avukatın yardımları çok önemlidir. Çünkü sakatlık ve yaralanma gibi durumların rapor ile kanıtlanması ve daha birçok değişik süreç söz konusudur.

Call Now Button