Beykoz Örnekköy Mahallesi Boşanma Avukatı

MAİL DESTEĞİ İÇİN:

ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

BİLGİ: 1982 Yılında Hatay’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesine başladı ve 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Helvacı Hukuk Bürosunu kurdu ve İstanbul Kartal bölgesinde faaliyete başladı. İstanbul boşanma avukatı olarak yüzlerce davaya bakmıştır..

Beykoz Örnekköy Mahallesi Boşanma Avukatı

Boşanma davalarının en çok nerelerde yaygın olarak açıldığına baktığımız zaman, mahalleden mahalleye dramatik olarak değişim gösterdiğini fark ediyoruz. Örneğin Beykoz, Örnekköy Mahallesi’nde davalar yoğun olarak görülürken başka bir mahallede o kadar yoğun olarak görülmeyebilir. Davaların görülme yoğunluğuna bağlı olarak da avukat büroların çalışma yoğunluğu değişmektedir. Örneğin Örnekköy Mahallesi boşanma avukatı büroları Örnekköy gibi mahallelerde daha yoğun olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Boşanma Davaları Hakkında Bazı Genel Bilgiler

Boşanma davalarının birden fazla türü bulunmaktadır. Kimi zaman boşanmalar anlaşmalı olarak yapılır. Bu tür boşanmalara anlaşmalı boşanma denir. Kimi zaman da taraflar boşanma ile ilgili her konuda anlaşamayabilirler. Bu tür boşanmalara ise çekişmeli boşanma adı verilir. Çekişmeli boşanmalar boşanma dava süresinin uzamasına sebep olmaktadır. Kimse boşanma süresinin uzamasını dilemeyeceğinden de genellikle anlaşmalı boşanma yoluna gidilmektedir. Boşanmaya sebep olan konular incelendiğinde pek çok farkı sebep ile karşılaşmaktayız. Bu sebepler arasında terk edilme, kötü muamele, zina gibi sebepler gösterilebilirken şiddetli geçimsizlik olarak adını sıkça duyduğumuz evlilik birliğinin bozulması da gösterilebilir. Genellikle mahkemeye evlilik birliğinin sarsılması için başvuru yapıldığı gözlemlenmekte. Boşanma için sebep ne olursa olsun, boşanma davalarının işi bilen avukatlar tarafından yönetilmesi her zaman yüksek önem taşımaktadır. Bu avukatlardan birine örnek verecek olursak Mehmet Ali Helvacı boşanma davalarını başarılı bir şekilde götüren bir avukattır.

İlginizi Çekebilir;

Beykoz Örnekköy Mahallesi Avukat

Beykoz Örnekköy Mahallesi İşçi Avukatı

Kimlikten İsim Değiştirme

Gülensu Mahallesi Boşanma Avukatı

Esenkent Mahallesi Boşanma Avukatı

 

2 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Hemen Ara