Yeni Mahalle Mahallesi Ölümlü Trafik Kazası Avukatı

Ülkemizde her yıl sayısı azalmak yerine atan trafik kazaları neticesinde meydana gelen ölüm olayları ölen kişinin yakınlarını mağdur ederken bir yandan da kanunlar önünde haklarını savunmaları gereken durumları da gündeme getirmektedir. Bu tarz durumlarda sık sık yaşanılan en büyük sorun hakların aranmaması ya da sigorta şirketler, hasar tespit danışmanları gibi kurumlar tarafından yapılan tazminat çalışmaları neticesinde alınan tazminatlarla hakların kaybolmasıdır. Pendik ilçesinde verdiğimiz hukuk hizmetlerinde sık sık dile getirdiğimiz ve müvekkillerimizin haklarını koruma altına almaya çalıştığımız durumların içinde de her daim savunduğumuz ilke adalet önünde hakların bilirkişiler tarafından savunulması ve mağduriyetlerin giderilmesi olmuştu. Bu alanda 10 yıldır verdiğimiz hizmetlerimiz en önemli referanslarımız olmaktadır. Yeni Mahalle Mahallesi ölümlü trafik kazası avukatı hizmetlerimizden faydalanmak istediğinizde iletişim bilgilerimizden bizlerle temasa geçebilirsiniz.

Trafik Kazaları Mahkemeleri

Yeni Mahalle Mahallesi ölümlü trafik kazası avukatı hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuzda bizlere ulaşabilir neler yapılması gerektiği hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu tarz konular Türkiye’de maalesef ihmal edilmekte ya da sigorta şirketlerinin verdikleriyle yetinilmektedir. Halbu ki kanun önünde doğan hakla verilenlerden kat ve kat daha farklıdır. Bu nedenle öncelikle yapılması gereke yasalar önünde ne yapılması gerektiği konusunda bilgi almaktır. Ölen yakınlarınızın trafik kazasında suçlu olması durumunda bile size soğan belirli haklarınız bulunmaktadır. Neler yapılması gerektiği konusunda avukatlarımızdan bilgi aldıktan sonra diğer kurumlarla iletişime geçmeniz haklarınızı koruma altına almak adına yapılması gereken en doğru hareket olacaktır.

Bu tarz davaların yürütülmesinde görevli olan mahkemelerin başında maddi ve manevi tazminat davası açmak istediğimizde Asliye Hukuk Mahkemesine başvurmak gerekmektedir. Trafik sigortası şirketine tazminat davası açılması gerektiği durumlarda ise Asliye Ticaret Mahkemesi görevli olmaktadır.

Trafik Kazalarında Açılan Davalar

İstanbul il sınırları içinde meydana gelen ölümcül trafik kazaları durumlarında neler yapabileceğinize dar bizlere başvurabilirsiniz. Yeni Mahalle Mahallesi ölümlü trafik kazası avukatı olarak öncelikle maddi tazminat davası açma hakkınızı savunmaktayız. Ardından manevi tazminat davası açabilmektesiniz. Destekten yoksun kalma tazminat davası da ölen kişilerin yaşarken destek sağladığı her birey tarafından açılan dava türlerinden biridir. Burada önemli olan birincil derece yakınların ispatlama olayını gerçekleştirmelerine gerek olmamasıdır.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/yeni-mahalle-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/beykoz-yeni-mahalle-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/beykoz-yeni-mahalle-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/beykoz-yeni-mahalle-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/yeni-mahalle-mahallesi-kira-hukuku-avukati.html

“Yeni Mahalle Mahallesi Ölümlü Trafik Kazası Avukatı” üzerine 4 yorum

Yorum yapın

Hemen Ara