0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Orta Mahallesi Avukat

Kartal ilçesinde avukatlık yapan Av. Mehmet Ali Helvacı boşanma icra ceza miras işçi hakları işçi sağlığı gayrimenkul ticaret ölümlü trafik kazası gibi alanlarda açılan tüm davalara bakıyor. Son yıllarda başarılı dava sonuçlarıyla ayrılmasından dolayı da bölgedeki en popüler avukatların başında gelmeye başlamıştır.

Boşanma süreci hakkında icra durumu hakkında kira hukuku durumunda iş hukuku durumunda ceza hukuku durumunda miras paylaşımı konusunda ölümlü trafik kazası durumunda ne öğrenmek isterseniz Helvacı hukuk bürosu size bu anlamda yardımcı olur. Orta Mahallesi Avukat kategorisinde çalışmalarını sürdüren Av. Mehmet Ali Helvacı kurduğu avukatlık bürosu sayesinde bölgedeki insanların farklı hukuki süreçlerini yakından inceliyor ve müvekkillerinin istekleri doğrultusunda onların haklarını savunuyor.

Ölümlü Trafik Kazalarında Açılacak Olan Dava

Trafik kazası sonrasında bir ya da iki taraf birden gerek maddi gerekse de manevi olarak karşı tarafa dava açabilir. Aynı zamanda şahıslar aracın sahibi dışında aracı işleten kişiye ve sigorta şirketine de dava açabilir. Bu davalar genellikle tazminat davaları şeklinde olur. Bu yüzden Orta Mahallesi Avukat kategorisinde çalışan ve anında uzman olan Av. Mehmet Ali Helvacı dan yardım talep edebilirsiniz.

Trafik kazasında ölen bir kişi olursa ölen kişinin ailesi de karşı tarafa ömür boyu geçerli sayılacak bir tazminat davası açabilir. Asliye hukuk mahkemelerinde açılacak olan bu dava destekten yoksun kalma davasıdır. Bunun sonucunda da diğer kişi ölen kişinin ailesine ölene kadar maddi destekte bulunmak zorunda kalabilir.

Çekişmeli Boşanma Durumunda Açılacak Olan Dava

Çekişmeli boşanmalar çok uzun sürebilir. Çünkü genel olarak bu dava türünde bir taraf boşanmak isterken diğer taraf boşanmak istemez. Ya da iki taraf da boşanmak istemesine karşın bir türlü orta noktayı bulamazlar. İşte bu gibi durumlarda Orta Mahallesi Avukat kapsamında çalışan Av. Mehmet Ali Helvacı dan yardım alabilirsiniz.

Öncelikle aile mahkemesine dava açılmalıdır. Ardından da İstanbul uzman boşanma avukatlarından olan Av. Mehmet Ali Helvacı dan yardım alınarak karşı tarafa istenen şartlar sağlatılabilir. Bu sayede hem mal varlığı hem de çocuk velayeti konusunda anlaşma sağlanmış olur.

Call Now Button