0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Çarşı Mahallesi Boşanma Avukatı

Boşanmak isteyen ve evliliğine dair herhangi bir umudu kalmayan bireyler için özel olarak hizmet veren Çarşı Mahallesi boşanma avukatı ile süreç değerlendirilebilir. Bu sayede istenirse nafaka alınabilir veya buna ek olarak eşya paylaşımı, çocuğun velayetinin alınması da mümkün olabilir.

Boşanma Sonrasında Çocuk Kime Verilir?

İlişkinin sonuçlandırılmak istenmesi halinde eğer ortada bir çocuk bulunuyorsa ve emzirme çağında veya daha henüz küçükse annenin alma ihtimali çok daha yüksek olacaktır. Genellikle erkek çocuklar anneye ve kız çocuklar babaya verilir gibi bir algı oluşmuştur fakat tamamen çocuğun gelişiminin en iyi ne şekilde sağlanabileceğine bağlı olarak velayet verilebilecektir. Kartal bünyesinde avukatlık faaliyetlerinden yararlanabilir ve çocuğun velayetini almak için özel girişimlerde bulunabilirsiniz.

Eğer eşlerden birisi uyuşturucu bağımlısı, alkol bağımlısı ve şiddet göstermekten çekinmeyen birisi ise, çocuklara iyi bakması gibi bir durum söz konusu bile olamayacaktır. Bazı davalarda eşlerin birbirlerini bu tarz nedenlerle suçladığı ve çocuğa karşı tarafın bakamayacağını öne sürdüğü görülebiliyor. Fakat olumlu sonuç alınması için Çarşı Mahallesi boşanma avukatı tutulabilir ve tamamen arkasında belirli bir kanıt bulunan durumlar öne sürülerek çocuk alınmaya çalışılmalıdır.

En Hızlı Nasıl Boşanılır?

Eğer boşanma sürecinin hızlı bir şekilde işlemesini istiyorsanız ve artık daha fazla evli kalmak istemiyorsanız yapmanız gereken bir işlem bulunuyor. Çarşı Mahallesi boşanma avukatı ile görüşebilir ve hızlı boşanmak istendiği vurgulanabilir. Bu taz bir durumda öncelikle eşle görüşülmeli ve boşanma süreciyle ilgili karşılıklı olarak görüş belirtme durumuna geçilmeli ve doğrudan iki kişinin de haklarını alabileceği bir sürecin ortaya çıkması sağlanabilmelidir. Eğer evlilikten sonra alınmış olan tüm eşyalarla ilgili, çocuğun velayetiyle ilgili bir anlaşma yapılamazsa anlaşmalı boşanma söz konusu olmayacaktır. Mutlaka her türlü hak tam olarak eşit bir şekilde dağıtılmak durumundadır. Ancak bu sayede iki tarafın da boşanma faaliyetini en düşük zararla atlatması mümkün olacaktır. Davanın açılmasıyla ilgili merak ettiğiniz her türlü durumu İstanbul genelinde hizmet veren avukata sorabilirsiniz fakat eğer anlaşmalı bir boşanma durumu oluşursa, ortalama 3 ay içerisinde boşanılabilecektir.

Call Now Button