Doğu Mahallesi Kira Hukuku Avukatı

Av. Mehmet Ali Helvacı 1982 yılında Hatay da doğmuştur. İlk orta ve lise eğitimlerini bu ilde geçiren avukat Marmara üniversitesi hukuk fakültesi mezunudur. 2005 yılında mezun olan Av. Mehmet Ali Helvacı Kartal Pendik ve Maltepe ilçelerinde hukuk davalarına bakarak ilk hizmetlerine başlamıştır. 2006 yılında ise Helvacı hukuk bürosunu açarak bir çok geniş hukuk alanında danışmanlık ve avukatlık hizmetlerine başlamıştır. Kendisi gibi alanında uzman 3 avukatla çalışan Av. Mehmet Ali Helvacı kira hukuku davalarında oldukça profesyoneldir. 10 yıldan daha fazla süredir ikamet ettiği bölgelerde kira hukuku avukatı olarak bilinir. Doğu Mahallesi Kira Hukuku Avukatı kapsamında çalışmalar yürüten Av. Mehmet Ali Helvacı kira hukuku dışında boşanma icra ceza ve iş gibi hukuk alanlarında da avukatlık hizmeti veriyor.

Kira Hukuku Avukatı Av. Mehmet Ali Helvacı

Doğu Mahallesi Kira Hukuku Avukatı olan Av. Mehmet Ali Helvacı kiracı ve ev sahibi arasındaki kira sözleşmesinin oluşturulmasında ve incelenmesinde görev alıyor. Bunlara ek olarak açılmış olan kira tespit davaları tahliye davaları ve uyarlama davalarında da kiracı müvekkilinin ya da ev sahibi müvekkilinin haklarını savunuyor.

Kiracı haklarını ve ev sahibi haklarını bilerek bunları yasalar çerçevesinde kira sözleşmesine de bağlı kalarak savunuyor. Bu sayede müvekkilinin haksız yere manevi ya da maddi açıdan gördüğü zararı ortadan kaldırıyor.

Av. Mehmet Ali Helvacı Başka Hangi Davalara Bakıyor?

Av. Mehmet Ali Helvacı sadece Doğu Mahallesi Kira Hukuku Avukatı olarak tanınmıyor. Pendik Maltepe ve Kartal ilçelerindeki tüm mahallelerde bir çok davaya bakmaktadır. Geniş bir hukuk danışmanlık ve avukatlık hizmeti portföyü olmasından dolayı da İstanbul ili içindeki en kaliteli avukatlardan birisi olarak bilinir. Av. Mehmet Ali Helvacı anlaşmalı ya da çekişmeli boşanma davalarında yurt dışındaki boşanma davalarında icra hukuku davalarında iş hukuku davalarında iş kazası davalarında miras paylaşımı davalarında ceza hukuku davalarında ölümlü trafik kazası davalarında ticari hukuk davalarında kamulaştırma davalarında tüketici hakları davalarında görev alarak ne kadar kaliteli bir avukat olduğun göstermektedir.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/dogu-mahallesi-bosanma-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/dogu-mahallesi-olumlu-trafik-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/dogu-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/dogu-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/dogu-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

“Doğu Mahallesi Kira Hukuku Avukatı” üzerine 3 yorum

Yorum yapın

Hemen Ara