0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Esenler Mahallesi Avukat

Hukuki danışmanlık ve yardım arıyorsanız, avukat bürolarından farklı uzmanlık alanında çalışan avukatlarla görüşebilirsiniz. Anayasa ve kanunlar kapsamında yardım bekleyen kişilere yön gösteren ve yardımcı olan avukatlarımız, tecrübeli bir kadroya sahip. Pendik ilçesinde bulunan avukat bürolarımızda ekonomik ve sosyal alanda hukuki işlem başlatacak kişiler yardım alabilir.

Tüm alanlara hakim avukatlarımız Esenler Mahallesi avukat bürosunda hizmet veriyor. Müvekkiller kendi hak ve özgürlükleri hakkında detaylı bilgiler alabilir. Danışmanlıklarını yapan avukatlarla anlaşma sağlandığı taktirde, gerekli kurum ve kuruluşlarla iletişime geçilir. Avukatlarımız, müvekkillerine dava hakkında bilgiler verir ve yapılması gereken tüm dosya ve dilekçeler avukatımız tarafından hazırlanır.

İşçi Davaları

İnsanların emeklerini ve haklarını korumak için çeşitli kanun ve maddeler vardır. İşverenlerin sağlamış oldukları imkanlar hukuk kurallarına ve emirlere göre devam ettirilmelidir. Toplum bütününü bozan ve kişi haklarına saygı duymayan kişiler hakkında farklı dava istemleri olabilir. İşçiler sağlık ve ekonomik haklarını aramak için çeşitli kurum ve kuruluşlara başvuruyor. Esenler Mahallesi avukat ile anlaşma sağlayarak şikayetçi olduğunuz ve gerekli işlem başlatmak istediğiniz kişiler için avukatlarımızla görüşebilirsiniz. Avukatlık sorumluluğunu ve görevini en doğru şekilde gerçekleştirerek müvekkillerine yardımcı olan avukatlarımız işlemleri başlatacaktır.

İşçilerin yanında mağdur olan ve zarara uğrayan işverenler içinde hukuki anlamda çalışmalar yürütülüyor. İş hukuku alanında gerekli başvurular yapılır ve müvekkillerin şikâyetçi oldukları durumlar belirlenir. Açılan davalarda, müvekkilin iş hayatında yaşadığı sorunların çözüm yolları ve talepleri belirlenir. Mahkeme kararıyla, hukuk düzenine işçi ve işverenin olumsuz durumları ortadan kaldırılır.

İş Kazası Ve Avukatın Görevleri

İş kazaları sonucunda açılacak davalara maddi ve manevi tazminat istenir. Tazminatın belirlenmesi konusunda, ,işçinin yaşamış olduğu psikolojik yıkım ve fiziksel sorunlar göz önünde bulundurulur. Esenler Mahallesi avukat bürosunda çalışan iş kazası avukatlarımız, bugüne kadar birçok davada yer almıştır. Avukatlarımız işçilerin durumları ve yapılması gerekenler değerlendirilmiştir. Mağdur olan işçiler için maddi ve manevi tazminat işlemleri belirlenir. İstanbul mahkemelerinde hakkı aranan işçinin zorluk yaşamaması için avukatına vekalet verebilir. Müvekkilinin vekaletini alan avukat, tazminat davası için işlemleri daha hızlı ilerletir.

Call Now Button