Güzelyalı Mahallesi Kira Hukuku Avukatı

Kira hukuku davanız için kaliteli ve uzman bir hukuk danışmanlık ve avukatlık bürosu mu arıyorsunuz? O halde Pendik ilçesinde ikamet eden Helvacı hukuk danışmanlığı ve avukatlık bürosundan yardım alabilirsiniz. Kurucusu olan Av. Mehmet Ali Helvacı tarafından 2006 yılında kurulan bu büro şu ana kadar katıldığı her kira hukuku davasında kiracı müvekkili ve ev sahibi müvekkili için sevindirici sonuçlara imza atmıştır. Bundan dolayı da bölgede Güzelyalı Mahallesi Kira Hukuku Avukatı olarak Av. Mehmet Ali Helvacı adlandırılıyor.

Av. Mehmet Ali Helvacı 2005 yılında Marmara üniversitesi hukuk fakültesinden mezun olmuştur. 12 senedir avukatlık mesleği içinde olan Av. Mehmet Ali Helvacı kira hukuku davalarının yanı sıra bir çok hukuk davası türünde de uzmandır.

Av. Mehmet Ali Helvacı Kira Hukuku Avukatı

Av. Mehmet Ali Helvacı kira hukuku avukatı olarak da faaliyet gösteriyor. Kiracılar ve ev sahipleri arasında sürekli sorunların oluşmasına sebebiyet gösteren kira sözleşmelerini her iki tarafın da haklarına göre düzenler. Bunun yanı sıra iki tarafın arasında çıkan anlaşmazlıklar için danışmanlık hizmeti ile sorunları çözer.

Güzelyalı Mahallesi Kira Hukuku Avukatı olan Av. Mehmet Ali Helvacı kiracı ya da ev sahibi tarafından açılmış olan tahliye davası kira tespiti davası kira tahsilat davası uyarlama davası gibi davalarda da müvekkilinin haklarını savunur. Yeri geldiği yerde müvekkilinin kaybettiği maddi ve manevi değerleri onlara mahkeme kararıyla geri kazandırır.

Av. Mehmet Ali Helvacı Hangi Davalara Bakıyor?

Güzelyalı Mahallesi Kira Hukuku Avukatı olarak bilinen Av. Mehmet Ali Helvacı sadece kira hukuku davalarında değil daha başka bir çok alanda davaya bakıyor. Ceza hukuku davalarında boşanma davalarında iş hukuku davalarında icra hukuku davalarında miras davalarında tüketici hakları davalarında iş kazası davalarında ölümle sonuçlanmış trafik kazası için açılmış davalarda kamulaştırma davalarında gayrimenkul davalarında görev alan Av. Mehmet Ali Helvacı sadece bölgesel değil İstanbul genelindeki en uzman avukatlardan birisidir. Çok geniş bir portföyde avukatlık ve hukuk danışmanlığı hizmeti vermesi de bunun kanıtıdır.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/guzelyali-mahallesi-bosanma-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/guzelyali-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/guzelyali-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/guzelyali-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/guzelyali-mahallesi-olumlu-trafik-kazasi-avukati.html

“Güzelyalı Mahallesi Kira Hukuku Avukatı” üzerine 4 yorum

Yorum yapın

Hemen Ara