0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Uğurmumcu Mahallesi Avukat

Toplum içinde insanların uyması gereken zorunlu kurallar vardır. Bu zorunlu kuralların tamamına hukuk deniyor. Kartal ilçesi içinde bulunan Helvacı hukuk bürosu bu bölgede ve çevre bölgelerde hukuk faaliyetleri gerçekleştiriyor. Boşanma davalarında ticari davalarda kamu davalarında ceza hukuk davalarında icra hukuk davalarında miras davalarında tüketici hakkı davalarında ölümle sonuçlanmış trafik kazası davalarında iş hukuku davalarında ve gayrimenkul davalarda sizlere avukatlık hizmeti sunan Helvacı hukuk bürosu 10 yılı aşkın bir süredir faaliyetlerini sürdürüyor.

Uğurmumcu Mahallesi Avukat arayışlarına da bölgenin en iyi avukatlık bürosunun kurucusu olan Av. Mehmet Ali Helvacı yı bulduktan sonra bırakmıştır. Bu sayede uğurmumcu mahallesinde yaşayan insanlar olası bir hukuki süreç durumunda gerekli bilgileri ve avukatlık hizmetini Av. Mehmet Ali Helvacı dan alabilirler.

Tüketici Haklarını Geri Kazanmak Amacıyla Açılan Davalar

Tüketicilik her geçen gün daha fazla artmaktadır. Ancak bu alışverişler sırasında tüketicilerin de hakları vardır. Tüketiciler eğer satın aldıkları malın normalden daha kısa sürede zarar görmesi durumunda şikayet ederlerse bir dava açabilirler. Bu bağlamda bir çok firma tüketicisinin haklarını hiçe sayıyor. Ancak Uğurmumcu Mahallesi Avukat kapsamında çalışmalarını sürdüren Av. Mehmet Ali Helvacı kendisine gelen ve tüketici hakları için dava açmak isteyen müvekkillerine bu kapsamda yapılacak olan çalışmaları anlatır. Tüketici müvekkilini bilgilendirdikten sonra da kuruma ya da firmaya maddi hasa tazminatı açılabilir. Tüketici hakları kapsamında açılacak davayı tüketicinin kazanması muhtemeldir.

İcra Hukuku Davaları

Borçlu olan kişiden almanız gereken paranızı alamıyor musunuz? O halde Uğurmumcu Mahallesi Avukat kapsamında çalışmalarını sürdüren Av. Mehmet Ali Helvacı dan bu konuda yardım isteyebilirsiniz. Açılacak olan icra davası sonucunda borçlu kişiden borç tutarı alınır ve sahibine geri verilir. Hatta aradan geçen zaman çok fazlaysa bu konuda maddi ve manevi zarar davası da açma hakkı vardır.

İcra hukuku davalarında İstanbul ili içinde en uzman avukatların başında Av. Mehmet Ali Helvacı geliyor. Daha önceden girmiş olduğu icra hukuku davalarını başarılı bir şekilde tamamlayan avukat bu sayede adını duyurmayı başarmıştır.

Call Now Button