MAİL DESTEĞİ İÇİN:

ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

BİLGİ: 1982 Yılında Hatay’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesine başladı ve 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Helvacı Hukuk Bürosunu kurdu ve İstanbul Kartal bölgesinde faaliyete başladı. İstanbul boşanma avukatı olarak yüzlerce davaya bakmıştır..

Arnavutköy Adnan Menderes Mahallesi Anlaşmalı Boşanma

Adnan Menderes Mahallesi anlaşmalı boşanma işlemleri sırasında gerekli olan profesyonel desteği hukukçulardan anında alabilirsiniz. Bu alanda iş birliği kuracağınız avukatın konusunda uzman olmasına ayrıca dikkat etmeniz gerekiyor. Ancak bu şekilde sorunsuz bir biçimde anlaşmalı boşanma sürecini hukuki boyutta temsil edilerek devam ettirme fırsatını elde edebilirsiniz.

Adnan Menderes Mahallesi Çekişmeli Boşanma

Arnavutköy anlaşmalı boşanma alanında orta yolu bulamayan kişilerin çekişmeli bir şekilde sürece devam etme hakları bulunmaktadır. Çekişmeli boşanma süreci içerisinde kişilerin velayet ya da nafaka için de bir dava süreci geçirmesi gerekmektedir. Çekişmeli boşanma süre bakımından anlaşmalı boşanmaya göre çok daha uzun sürüyor.

Adnan Menderes Mahallesi Boşanma Avukatı

Arnavutköy boşanma avukatı bulurken özellikle daha öncesinde hangi davalarda nasıl sonuçlar aldıkları ile alakalı da detaylı bir biçimde bilgi sahibi olmanız gerekiyor. Dava geçmişi olumlu boyutta ilerlemeyen kişilerin hukuki süreçte temsil aşamasında tercih edilmemesi gerekiyor.

  • Boşanma avukatınıza vekalet verdikten sonra bu temsil sürecinin çok daha sorunsuz bir biçimde devam ettirilmesi için fırsat elde edilecektir. Özellikle boşanma gibi stresli süreçleri bir vekil ile anlaşarak tamamlamak psikolojik yıpranma payını en aza indirmektedir.

Adnan Menderes Mahallesi Boşanma Fiyatları

Arnavutköy kapsamında anlaşmalı boşanma işlemleri gerçekleştirecek olan kişilerin ödemeleri gereken standart avukatlık ücreti 5000 TL olarak belirlenmiştir. Çekişmeli boşanmalarda ise bu fiyat 7300 TL ye kadar çıkabilmektedir.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/arnavutkoy-adnan-menderes-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/arnavutkoy-adnan-menderes-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/orta-mahallesi-isci-avukati-2.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/alibahadir-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/orta-mahallesi-bosanma-avukati.html

3 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Hemen Ara