0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Arnavutköy İslambey Mahallesi Anlaşmalı Boşanma

İslambey Mahallesi anlaşmalı boşanma süreci içerisinde aile birliğinin ortadan kalkması durumunda dahi kişilerin belirli ortak noktalar bularak süreci sorunsuz şekilde tamamlama fırsatı bulunmaktadır. Siz de en kısa süre içerisinde velayetten boşanma sebeplerine kadar orta yolu bularak sürecin tamamlayabilirsiniz.

İslambey Mahallesi Çekişmeli Boşanma

Arnavutköy anlaşmalı boşanma süreci kapsamında kişilerin orta yol bulamamaları ve aile birliğinin temelinden sarsılması sebebi ile çekişmeli boşanma davası da açılabilir. Çekişmeli boşanma davalarında sizi temsil edecek yetkin birinden yardım almak bu noktada çok daha verimli olacaktır.

Avukat seçimi sırasında özellikle geçmişte hangi davalarda olumlu sonuç aldığı ile alakalı olarak gerekli olan tüm detaylara göz atmalısınız. Özellikle bir çocuğunuz varsa velayetin alınması konusunda da yetkin bir donanıma sahip olan kişilerden istifade etmelisiniz.

İslambey Mahallesi Boşanma Avukatı

Arnavutköy boşanma avukatı bulma aşamasının tamamlanmasından sonra avukat ile müvekkil arasında bir protokol oluşturulmalıdır. Tarafların savunmaları ve bu savunma sonucunda ne kadar ödeme yapılması gerektiği ile alakalı olarak bütün detaylar iletilecektir. Bu şekilde hem müvekkilin hem de avukatın hakları korunmuş oluyor.

İslambey Mahallesi Boşanma Fiyatları

Arnavutköy  ilçesinde geçerli olan ve tüm ülkemizde de geçerliliğini sürdüren avukatlık ücretleri ile alakalı detaylar her senenin başında belirlenir. Bu sene geçerli olan verilere uygun olarak çekişmeli boşanmaya yapacak olan kişilerin ödemeleri gereken ücret 7300 TL olarak belirlenmiştir.

Call Now Button