0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Avcılar Üniversite Mahallesi Anlaşmalı Boşanma

Türkiye’de son yıllarda boşanma davalarında çok büyük bir artışın olduğunu hemen ifade etmek lazım. Üniversite Mahallesi anlaşma boşanma, çok sık karşımıza çıkan bir durumdur. Genel olarak daha kısa bir sürece sahiptir. Tüm sonuçlar iki taraf aracılığıyla göz önünde bulundurulmuştur. Hiçbir itilaf söz konusu değildir.

Üniversite Mahallesi Çekişmeli Boşanma

Çekişmeli boşanma davası, birden çok anlaşmazlık içerebilir. Kadın ya da erkeğin boşanmak istememesi buna bir örnek olarak gösterilebilir. Böyle bir halde tek celsede davanın sonuçlanması imkansızdır. Bundan dolayı uzun ve yorucu sürecin kısaltılması adına Avcılar boşanma avukatı ile görüşülmelidir.

Buna ek olarak çekişmeli boşanma davalarda iki taraf ayrılma iradesi gösterse bile, sonrasında kalan malların bölüşümü konusunda itilaflar yaşayabilmektedirler. Buna çocuk da dahildir.

Üniversite Mahallesi Boşanma Avukatı

Avcılar ilçesindeki her türlü boşanma davasında avukat ile görüşme yapılabilir. Böylelikle daha kısa yoldan sonuç almak mümkün olacaktır. Yetkilendirilmiş olan mahkemeler ise aile mahkemesidir. Ancak her kentte bulunmadığı için asiye hukuk olarak bilinen mahkemeler üzerinden de dava dilekçesi sunulabilmektedir.

Üniversite Mahallesi Boşanma Fiyatları

Avcılar boşanma davalarında fiyatlar genellikle belirlenmiş standart tarife üzerinden karşımıza çıkıyor. Ancak bunun bazen değiştiğini ifade etmek gerekiyor. Özellikle çekişmeli olan davalarda hem süreç uzayabilmekte hem de çok fazla zaman harcandığından masraflar artabilmekte. Bu durum fiyatları da doğal olarak etkiliyor.

Call Now Button