MAİL DESTEĞİ İÇİN:

ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

BİLGİ: 1982 Yılında Hatay’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesine başladı ve 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Helvacı Hukuk Bürosunu kurdu ve İstanbul Kartal bölgesinde faaliyete başladı. İstanbul boşanma avukatı olarak yüzlerce davaya bakmıştır..

Ballıca Mahallesi Kira Hukuku Avukatı

Helvacı hukuk bürosu Av. Mehmet Ali Helvacı tarafından 2006 yılında kurulmuştur. 10 seneyi aşkın bir süredir Kartal Pendik Maltepe ilçeleri çevresinde faaliyet gösteren bu hukuk bürosu hukuk davalarına bakmasının yanı sıra hukuk danışmanlığı da yapmaktadır. Bundan dolayı gereken durumlarda davanızla alakalı bilgi almak ve akıl almak için Helvacı hukuk bürosuna gidebilirsiniz.

Helvacı Hukuk bürosunun kurucusu Marmara üniversitesini bitirmiş olan Av. Mehmet Ali Helvacı dır. Bir aile şirketi gibi çalışan hukuk bürosunda Mehmet Ali Helvacı dışında Ballıca Mahallesi Kira Hukuku Avukatı olarak Melek Bal Helvacı Yasemin Mersin Gamze Mersin de çalışıyor. Boşanma davalarından kira hukuku davalarına işçi hukuku davalarından ceza hukuku davalarına kadar daha bir çok alanda avukatlık ve hukuk danışmanlığı hizmetlerinde bulunuyorlar. Aynı zamanda yurt dışındaki ya da şehir dışındaki gelemeyecek olan müvekkillerinin vekaletlerini de alarak onları mahkemelerde savunuyorlar.

Helvacı Hukuk Bürosunun Kira Hukuku Davaları

Ballıca Mahallesi Kira Hukuku Avukatı olan Av. Mehmet Ali Helvacı kiracı ve ev sahibinin hakları doğrultusunda aralarındaki kira sözleşmesi anlaşmazlıklarını çözüyor. Uzun bir zamandır kirasını ödememiş olan kiracıdan para tahsilatı alınması için açılan davalarda kiracının evden çıkarılmak istendiği davalarda evin tahliye edilmesi için açılan davalarda Av. Mehmet Ali Helvacı kira hukuku avukatı olarak görev alıyor.

Gayrimenkul hukuku kanunlarında yazan kira hukuku kanununa göre hareket ederek hem kiracı olan hem de ev sahibi olan müvekkillerini mahkemelerde yasalara uygun bir şekilde savunuyor.

Kiracının Hakları Nelerdir?

Helvacı hukuk bürosunun internet sitesi içinde kira hukuku davaları bölümünde kiracının hakları da yazılıdır. İlgili hukuk bürosu bu konuda hukuk danışmanlığı hizmetini de bünyesinde bulunduruyor. Ballıca Mahallesi Kira Hukuku Avukatı olan Av. Mehmet Ali Helvacı nın da dediğine göre kiracı her ay düzenli bir şekilde kirasını ödediği takdirde olumsuz bir durum olmadıkça ev sahibi tarafından evi tahliye etmesi istenemez. Bunun yanında yapılan kira sözleşmelerindeki 1 senelik süre dolmadan ev sahibi kirayı arttırma gibi bir girişime giremez. Kiracı sözleşme dolduktan sonra evde kalmak isterse sözleşmeyi uzatabilir.

İstanbul ilinin en güzide hukuk bürosu olan Helvacı hukuk danışmanlık ve avukatlık bürosu sizlere kira hukuku kapsamında gerek danışmanlık gerekse de avukatlık hizmetlerini kaliteli bir şekilde sunar.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/ballica-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/ballica-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/ballica-mahallesi-bosanma-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/ballica-mahallesi-olumlu-trafik-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/ballica-mahallesi-avukat.html

 

2 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Hemen Ara