MAİL DESTEĞİ İÇİN:

ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

BİLGİ: 1982 Yılında Hatay’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesine başladı ve 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Helvacı Hukuk Bürosunu kurdu ve İstanbul Kartal bölgesinde faaliyete başladı. İstanbul boşanma avukatı olarak yüzlerce davaya bakmıştır..

Ballıca Mahallesi Ölümlü Trafik Kazası Avukatı

Pendik içerisinde bir çok trafik kazası avukatı bulabilir ve başınıza gelen bir kaza varsa bunun için kısa sürede hukuki işlem başlatabilirsiniz. Çok sayıda avukat bulmanızın nedenlerinden biri de malesef ülkemizde çok sayıda trafik kazası olmasıdır. Bunlardan bazıları da ölümle sonuçlanan ağır kazalar olduğu için davalar çok kapsamlı olmakta ve avukata ihtiyaç duyulmaktadır. Trafik kazası avukatları gerekli olan hukuksal yöntemleri sizin için bulacak ve bu konuda deneyimli olduğu için yasaları takip ederek açabileceğiniz davalarla ilgili size bilgi verecektir. Ballıca mahallesi  ölümlü trafik kazası avukatı bulmak istiyorsanız kapsamlı bir arama yapabilir ve davanızı yürütmeyi kabul eden avukatlarla görüşebilirsiniz.

Kimler Trafik Kazası Davası Açabilir?

Kimlerin dava açabileceği konusunda kanunlarda bir ayrım olduğunu söylemek gerekir. Eğer trafik kazasını yaşayan mağdur kişi hayattaysa o zaman bizzat kendisi avukata başvurarak maddi ve manevi tazminat davası açabilir. Ancak trafik kazasını yaşayan kişi hayatta değil ve kaza sonucu ölmüşse o zaman vefat eden mağdurun ailesi, çocukları, kardeşleri ya da desteği altında olduğunu kanıtlayan kişiler maddi ya da manevi tazminat davası açabilecektir. Eğer mağdur olan yaralanama durumunda dolayı kendi dava açtıysa ve hayatını kaybettiyse, ailesi bu davayı sürdürebilir. Ballıca mahallesi  ölümlü trafik kazası avukatı sizin davanızın gidişatında davayı kimin açacağı hakkında yönlendirme de yapacaktır.

Ölümlü Trafik Kazalarında Alınacak Tazminatlar Nelerdir?

Ölümlü trafik kazalarında üç farklı tazminat açılabilir. Ölen kişinin cenaze masraflarını karşılamak adına açılan tazminat davası en çok görülen tazminat taleplerinden biridir. Cenaze ile ilgili tüm giderleri karşılamak için açılan bu dava kişi ya da kurumlara açılabilir. Eğer ölüm kaza anında olmadıysa ve daha sonrasında bir hastane süreci geçirildikten sonra ölüm meydana geldiyse, hastanede kalınan süre boyunca meydana gelen masrafları karşılamak için bu tazminat davası açılabilir. Ballıca mahallesi  ölümlü trafik kazası avukatı son olarak size yoksun kalma tazminat davasını açabileceğinizi de söyleyecektir. İstanbul içerisinde davanız için bulduğunuz avukatlar hukuki süreci kontrol altında tutacaktır.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/ballica-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/ballica-mahallesi-bosanma-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/ballica-mahallesi-kira-hukuku-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/ballica-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/camcesme-mahallesi-olumlu-trafik-kazasi-avukati.html

 

3 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Hemen Ara