0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Çamçeşme Mahallesi Avukat

Toplum yapısını ve insan ilişkilerini düzene sokan hukuk ve Ana yasa sistemi ile devlet gücüyle birleştirilir. İnsan hakları ve kamu yapısında oluşan aksaklıkların giderilmesi için mahkemeler oluşturulmuştur. Özel ve kamu alanındaki yasalardan yararlanarak karşınıza çıkan problemleri aşmanız konusunda faydalar sağlanır. Tüm bu hak ve yetkilerinizi doğru bir şekilde kullanmak için avukatlardan yardım alınır. Avukatla, meslekleri gereği verilen hak yetkilerin kullanarak sorun yaşayan vatandaşlara yardım ediyor. Pendik ilçesinde bulunan hukuk bürolarında, danışmanlık ve hukuki boyutlarda yardım ediliyor. Müvekkiller, dava açma ve haklarını anayasal hukuk sistemine en uygun şekilde yürütmek için profesyonel yardım alıyor.

Avukat bürolarında çalışan kadromuz, seçkin ve yetenekli kişilerdir. Tüm hukuki yardımı sağlayan avukatlarımızla iletişime geçmek için Çamçeşme Mahallesi avukat bürolarına gidebilirsiniz.

Kamu Hukuku Ve Özel Hukuk

Kamu alanında karşılaştığınız sorunlarda, Anayasa mahkemelerinde hakkınızı savunmak için avukatlarımıza danışılabilirsiniz. Kamu hukuku alanında tecrübeli avukatlarımız, tüm konularda fikir sahibi olan donanımlı kişilerdir. Karşılaştığınız tüm hukuki uyuşmazlıklarda, kamu hukuk alanından faydalanabilir ve mahkemelere başvurabilirsiniz. Çamçeşme Mahallesi avukat bürolarında çalışan avukatlarımız size en doğru yolu gösterecek ve hukuk alanında yapılan çalışmaları yürütecektir.

Avukatlar, mesleklerinde aldıkları yetki ile tüm dosyaları inceleyebilir ve yeni dosyalar hazırlayabilir. Avukatlarımız, müvekkillerinin istekleri dahilinde yeni bir dosya hazırlayarak yetkili makamlara teslim eder.

Avukatlık Ve Yetkileri

Hukuk bürolarında çalışan avukatlar, müvekkillerinin verdikleri bilgiler ve yetki dâhilinde soruşturmaları yürütür. Mahkemeyi takip eden avukatlar, dosyaları onaylar ve gerekli mercilerle müvekkili adına görüşmelerde bulunur. Avukatınızın yetki ve sorumluluğunu genişletmek istiyorsanız, vekalet işlemlerini başlatabilirsiniz. Vekaletinizi verdiğiniz avukatınız, mahkeme ve soruşturma gibi tüm hukuki işlemleri hızlı bir şekilde ilerletir. Vekalet sayesinde Cumhuriyet Savcılığında işlemler kolaylaşır. Avukatlar, vekâletleri sayesinde tüm inceleme ve araştırmalarını kolaylıkla yapar.

Kanun ve hükümlerde eşit haklara sahip olmamızla birlikte, haksızlıklar karşısında mahkemelerde gerekli tüm işlemlerde başlatabilirsiniz. Çamçeşme Mahallesi avukat bürolarında gerekli tüm işlemler sizin adınıza yürütülür. Hukuki alanda yapılan tüm yetkilere sahip olan avukatlarımız İstanbul Pendik ofislerinde alanındaki tüm konulara hakim kadromuz çalışıyor.

Call Now Button