Çamçeşme Mahallesi Kira Hukuku Avukatı

Av. Mehmet Ali Helvacı önderliğindeki Helvacı hukuk danışmanlık ve avukatlık bürosu genel itibariyle boşanma davalarına icra hukuku davalarına ceza hukuku davalarına ve iş hukuku davalarına bakmaktadır. Bunların yanı sıra kiracılar ve ev sahipleri arasındaki kira sözleşmesinden kaynaklanan sorunlarda yani kira hukuku davalarında da görev almaktadır. Pendik ilçesi ve çevresinde son derece popüler olan bu avukatlık bürosunda 4 avukat çalışıyor. Kurucusu Mehmet Ali Helvacı dışında Melek Bal Helvacı Yasemin Mersin ve Gamze Mersin de bu büroda çalışmaktadır. Her birisi de önemli üniversitelerde hukuk eğitimlerini tamamlamış ve alanlarında uzman olan avukatlardır. Çamçeşme Mahallesi Kira Hukuku Avukatı olarak her birisi de kiracıların haklarını ya da ev sahiplerinin haklarını yasalar çerçevesinde korumaktadır.

Kira Hukuku Avukatları Ne Yapıyor?

Kira hukuku avukatları genel itibariyle kendisine gelmiş olan kiracı ya da ev sahibi müvekkillerine bu alanda hukuk danışmanlığı yapıyor. Bunun yanı sıra davalarda yasalar çerçevesinde onların haklarını koruyarak onları savunuyor.

Çamçeşme Mahallesi Kira Hukuku Avukatı olarak bilinen Av. Mehmet Ali Helvacı kira sözleşmelerinin oluşturulması ve incelenmesinde ya da revize edilmesinde görev alıyor. Bunun yanı sıra ev sahibi ya da kiracı tarafından açılmış olan tahliye davasında kira tutarının alınması için açılmış davalarda ve uyarlama davalarında görev alıyor. Bu davalarda kiracı ve ev sahibi hakları baz alınarak müvekkilinin haklarını sonuna kadar koruyor.

Av. Mehmet Ali Helvacı Başka Hangi Davalara Bakıyor?

Av. Mehmet Ali Helvacı Çamçeşme Mahallesi Kira Hukuku Avukatı olmasının dışında da bir çok hukuk davasına bakıyor. Av. Mehmet Ali Helvacı anlaşmalı ya da çekişmeli boşanma davalarına icra hukuku davalarına ceza hukuku davalarına iş hukuku davalarına işçi kazası davalarına ölümlü trafik kazası davalarına miras davalarına ticari davalara kamu davalarına gayrimenkul tapu davalarına ve tüketici hakları davalarına bakmaktadır. Bu kadar çok geniş bir alanda hukuk danışmanlığı ve avukatlık hizmetini verebiliyor olmasından dolayı İstanbul içindeki en kaliteli ve yasalara uygun modern avukatlardan birisi olarak bilinir. Bu nedenle de bir çok insan tarafından hukuki süreçte tercih edilir.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/camcesme-mahallesi-bosanma-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/camcesme-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/camcesme-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/camcesme-mahallesi-olumlu-trafik-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/fatih-mahallesi-kira-hukuku-avukati.html

“Çamçeşme Mahallesi Kira Hukuku Avukatı” üzerine 4 yorum

Yorum yapın

Hemen Ara