Çınardere Mahallesi Ölümlü Trafik Kazası Avukatı

Ceza hukuku alanında önemli bir yer tutan trafik kazaları malesef ülkemizde ihmaller sonucunda her geçen gün yapılmaktadır. Trafik kazalarında ölüm oranları da yüksek olduğu için bu konuyla ilgilenen profesyonel ve deneyimli avukatlar vardır. Pendik içerisinde deneyimli trafik kazaları avukatları bulacak ve davanızı yönetmesi için yardım alabileceksiniz. Çınardere mahallesi  ölümlü trafik kazası avukatı bulmak için Pendik barolarına bakabilirsiniz. Trafik kazalarında çok sık rastlanan ölüm nedeniyle başarılı avukatlar gereken tazminat davalarını sizin için açacak ve kaza hikayenizi dinledikten sonra hukuksal alanda doğru yönlendirmeleri yapacaktır.

Trafik Kazasında Ölüm Hemen Gerçekleşmezse Dava Açılabilir mi?

Trafik kazaları sonucunda ölüm bazen kaza esnasında gerçekleşmez. Hastaneye kaldırılan yaralı çeşitli tedaviler sonucunda hayata tutunamayarak vefat edebilir. Bu nedenle kazayı geçiren ve hayatını kaybeden mağdur kişinin yakınları, bu mağduriyeti gidermek için dava açabilmektedir. Bu davada tazminat miktarı ölen kişinin hastane masraflarını giderecek ölçüde belirlenir. Buna yapılan tüm ameliyatlar, nakil işlemleri, ilaç masrafları, hastanın başka bir şehirde kalması ve tedavi olması gerekiyorsa buradaki tedavi masrafları ve hastane kalma ücreti de dahildir. Çınardere mahallesi  ölümlü trafik kazası avukatı başka hangi masrafları tazminat olarak isteyebileceğiniz konusunda size ayrıntılı olarak yardım edecektir.

Destekten Yoksun Kalma Tazminatı Nedir?

Destekten yoksun kalma tazminatı, trafik kazalarında sıklıkla istenen tazminatlardan biridir. Bunun için yapılması gereken ölenin yardımından faydalandığınızı göstermenizdir. Bunun için ölen kişinin birinci dereceden yakını olmanıza gerek yoktur. Ölen kişinin akrabası olmasanız bile ondan maddi anlamda destek aldığınızı kanıtlarsanız siz de yoksun kalma tazminatı açabilirsiniz. Trafik kazalarında bedensel zararların ne olduğunu merak ediyorsanız bunlar: tedavi giderleri, çalışma gücüne ayrılan zamanın azalmasından oluşan kayıplar, kazanç anlamında kayıp yaşanması ve ekonomik anlamda sarsılma yaşanmasından dolayı meydana gelen kayıplardır. Çınardere mahallesi  ölümlü trafik kazası avukatı size bu zararlar için açılabilecek davaları söyleyecek ve alabileceğiniz tazminat miktarları hakkında size bilgi verecektir. İstanbul içerisinde bu davalarla ilgilenen ve benzer davaları yönetmiş olan çok sayıda avukat vardır.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/cinardere-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/cinardere-mahallesi-bosanma-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/cinardere-mahallesi-kira-hukuku-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/cinardere-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/cinardere-mahallesi-avukat.html

“Çınardere Mahallesi Ölümlü Trafik Kazası Avukatı” üzerine bir yorum

Yorum yapın

Hemen Ara