Çınardere Mahallesi Kira Hukuku Avukatı

Pendik semtinde hukuk danışmanlığı ve avukatlık hizmetlerini yürütmekte olan helvacı hukuk bürosu 10 yılı aşkın süredir bir çok alanda davalarla ilgilenmiştir. Helvacı hukuk bürosunun kurucusu olan Av. Mehmet Ali Helvacı da bu alanda ülkenin önde gelen avukatlarından birisi olmuştur. 1982 yılı Hatay doğumlu olan Mehmet Ali Helvacı Marmara üniversitesi hukuk fakültesi mezunudur. 2005 yılında mezun olan avukat 2006 yılında ise Helvacı hukuk danışmanlık ve avukatlık bürosunu kurmuştur. Av. Mehmet Ali Helvacı ile birlikte 3 avukat daha bu büroda çalışmaktadır. Her birisi de alanında uzman ve gerekli tüm eğitimleri profesyonel bir şekilde almışlardır.

Av. Mehmet Ali Helvacı Çınardere Mahallesi Kira Hukuku Avukatı olarak da tanınır. Kira hukuku davalarında uzman bir avukat olmasının sebebi 10 yıldan daha fazla süredir müvekkili olan kiracı ve ev sahibi bireylerin haklarını mahkemelerde kaliteli bir şekilde savunmasıdır.

Kira Hukuku Avukatı Ne İş Yapar?

Kira hukuku avukatı kısacası kiracı ile ev sahibi arasındaki kira sözleşmesini oluşturur oluşturulmuş olan kira sözleşmesini inceler ve irdeler. Buna ek olarak kiracının ya da ev sahibinin açmış olduğu ev tahliye davasıyla ilgilenir. Ev sahibi tarafından açılmış olan kiracının uzun bir dönemdir kirasını ödemediği sebepli davalarda görev alır. Kısacası Çınardere Mahallesi Kira Hukuku Avukatı olarak Av. Mehmet Ali Helvacı kiracı haklarını ve ev sahibi haklarını bilerek yasalar çerçevesinde kendisine gelen müvekkilinin haklarını korur.

Av. Mehmet Ali Helvacı İle Nasıl İletişim Kurulur?

Çınardere Mahallesi Kira Hukuku Avukatı olan Av. Mehmet Ali Helvacı ile iletişime geçerek onun uzman olduğu hukuk davalarında danışmanlık ya da avukatlık hizmetleri almak isterseniz öncelikle kurucusu olduğu Helvacı hukuk bürosunun web adresine bir göz atabilirsiniz. Bu web adresi içinde Av. Mehmet Ali Helvacı ya ait mail adresi telefon numaralı mevcuttur. Bu bilgileri kullanarak istediğiniz zaman istediğiniz dava kapsamında Av. Mehmet Ali Helvacı ile iletişime geçebilirsiniz. İstanbul ilindeki en önemli avukatlardan olan Av. Mehmet Ali Helvacı size danışmanlık ve avukatlık alanlarında hizmet veriyor.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/cinardere-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/cinardere-mahallesi-bosanma-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/ertugrul-gazi-mahallesi-kira-hukuku-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/cinardere-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/cinardere-mahallesi-olumlu-trafik-kazasi-avukati.html

Hemen Ara