İçindekiler

Harmandere Mahallesi Kira Hukuku Avukatı

MAİL DESTEĞİ İÇİN:

ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

BİLGİ: 1982 Yılında Hatay’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesine başladı ve 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Helvacı Hukuk Bürosunu kurdu ve İstanbul Kartal bölgesinde faaliyete başladı. İstanbul boşanma avukatı olarak yüzlerce davaya bakmıştır..

Harmandere Mahallesi Kira Hukuku Avukatı

1982 yılında doğmuş olan Av. Mehmet Ali Helvacı 2005 yılında Marmara üniversitesi hukuk fakültesi bölümünden mezun olmuştur. Mezun olduktan 1 sene sonrasında yani 2006 yılında Pendik Kartal ve Maltepe bölgelerinde avukatlık ve hukuk danışmanlığı hizmetleri vermek amacıyla Helvacı hukuk danışmanlığı ve avukatlık bürosunu kurmuştur. Bu doğrultuda çalışmalarını sürdüren Helvacı hukuk bürosu kira hukuk davalarına boşanma davalarına icra hukuku davalarına ceza hukuku davalarına ve iş hukuku davalarına bakmaktadır.

10 yıldan daha uzun süredir baktıkları kira hukuku davalarında sağladıkları başarı nedeniyle Av. Mehmet Ali Helvacı bölgede Harmandere Mahallesi Kira Hukuku Avukatı olarak da biliniyor. Sadece Pendik semtinin Harmandere mahallesinde değil diğer tüm mahallelerinde de insanlara kira hukuku kapsamında danışmanlık ve avukatlık hizmeti veriyor.

Kira Hukuku Avukatı Olarak Ne Yapıyor?

Harmandere Mahallesi Kira Hukuku Avukatı olan Av. Mehmet Ali Helvacı bu bağlamda kiracılar ve ev sahipleri arasındaki ufak sorunları çözmek için hukuk danışmanlığı yapıyor. Bunlara ek olarak kiracılar ve ev sahipleri arasındaki açılan davalarda da avukatlık hizmeti veriyor.

Ev sahiplerinin açtığı tahliye davaları kira ücreti tahsil davaları ve kiracının açtığı kira ücreti davaları tahliye reddi davaları gibi davalarda Av. Mehmet Ali Helvacı görev yapıyor. Bu davalarda müvekkili olan kiracının ya da ev sahibinin haklarını sonuna kadar koruyor ve mahkemede çıkacak kararın kendi müvekkiline yönelik olumlu olması için avukatlık hizmeti veriyor.

Av. Mehmet Ali Helvacı İle Nasıl İletişim Kurulur?

Helvacı hukuk danışmanlığı ve avukatlık bürosu kurucusu olan Av. Mehmet Ali Helvacı Harmandere Mahallesi Kira Hukuku Avukatı olarak da bölgede tanınır. Av. Mehmet Ali Helvacı nın kendi adında açılmış olan bir web sitesi vardır. Buradan siteye girebilir ve Helvacı hukuk bürosunun iletişim bilgilerinden Av. Mehmet Ali Helvacı ile iletişime geçebilirsiniz. Gerek faks numaraları gerek telefon numaralı ve gerekse de mail adresleri üzerinden İstanbul içindeki uzman avukatlardan birisi olan Av. Mehmet Ali Helvacı ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede davanız için kendinize kaliteli bir avukat tutmuş olursunuz.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/harmandere-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/harmandere-mahallesi-olumlu-trafik-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/cinardere-mahallesi-kira-hukuku-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/gocbeyli-mahallesi-kira-hukuku-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/harmandere-mahallesi-bosanma-avukati.html

 

2 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Hemen Ara