Göçbeyli Mahallesi Kira Hukuku Avukatı

2006 yılında kurulan Helvacı hukuk danışmanlığı ve avukatlık bürosu kira hukuku davalarıyla boşanma davalarıyla ceza hukuku davalarıyla icra hukuku davalarıyla kamulaştırma davalarıyla tüketici hakları davalarıyla iş hukuku davalarıyla iş kazası davalarıyla ilgileniyor. Pendik Kartal ve Maltepe bölgelerinde ikamet eden bu avukatlık bürosunun kurucusu Av. Mehmet Ali Helvacı dır. Hatay doğumlu olan Av. Mehmet Ali helvacı Marmara üniversitesi hukuk fakültesi mezunudur. 2005 yılında mezun olan Av. Mehmet Ali Helvacı 2006 yılında ise Helvacı hukuk danışmanlığı ve avukatlık bürosunu açmıştır.

11 yıldan fazla bir süredir Göçbeyli Mahallesi Kira Hukuku Avukatı olarak da çalışan Av. Mehmet Ali Helvacı bu tarz davalarda başarılı sonuçlar alması ile bilinir. Kiracı ya da ev sahibi müvekkillerinin haklarını sonuna kadar korurlar.

Göçbeyli Mahallesi Kira Hukuku Avukatı Ne Yapıyor?

Kira hukuku avukatı genel itibariyle kiracı ve ev sahibi arasındaki anlaşmazlıkları ve pürüzleri yok ediyor. Kira sözleşmesini yeniden düzenliyor ya da düzenlenmiş olan kira sözleşmesini inceliyor. Ayrıca kiracı ve ev sahibi arasındaki açılmış olan kira hukuku davalarında da görev alıyor.

Göçbeyli Mahallesi Kira Hukuku Avukatı olan Av. Mehmet Ali Helvacı kiracı ve ev sahibi arasında açılan tahliye davası ya da tahliyeyi red davasında görev alıyor. Buna ek olarak kiracıdan para tahsilatı yapılması için açılan davalarda da kiracı ya da ev sahibinin avukatı olarak müvekkilinin haklarını koruyor.

Av. Mehmet Ali Helvacı Hangi Davalara Bakıyor?

Göçbeyli Mahallesi Kira Hukuku Avukatı Mehmet Ali Helvacı kira hukuku dışında da bir çok hukuk davasına bakıyor. Anlaşmalı boşanma çekişmeli boşanma miras iş kazası iş hukuku icra hukuku ceza hukuku ölümle sonuçlanmış trafik kazası kamulaştırma durumu davalarında görev almaktadır. Bu tarz davalarda Av. Mehmet Ali Helvacı ve kurduğu Helvacı hukuk bürosu gerek hukuk danışmanlığı gerekse de avukatlık hizmetini insanlara sağlıyor.

Çok geniş bir portföyde avukatlık hizmeti veriyor olması Av. Mehmet Ali Helvacı yı İstanbul ilindeki en kaliteli ve uzman avukatlardan birisi yapıyor.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/gocbeyli-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/gocbeyli-mahallesi-bosanma-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/gocbeyli-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/findikli-mahallesi-olumlu-trafik-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/harmandere-mahallesi-kira-hukuku-avukati.html

Hemen Ara