0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Orhantepe Mahallesi Avukat

Kartal ilçesinde ikamet eden Av. Mehmet Ali Helvacı anlaşmalı boşanma davalarıyla çelişkili boşanma davalarıyla gayrimenkul tapu davalarıyla içi hukuku davalarıyla ceza hukuku davalarıyla miras bölünmesi davalarıyla iş kazası davalarıyla icra hukuku davalarıyla ilgilenmektedir. Çok geniş bir avukatlık hizmeti veren Av. Mehmet Ali Helvacı uzun yıllardır sahip olduğu deneyimi ve tecrübesiyle müvekkillerinin isteklerini dava sonucunda sağlamakla ünlüdür.

Orhantepe Mahallesi Avukat olarak da tanınan Av. Mehmet Ali Helvacı ikamet ettiği bölgedeki tüm mahallelerde gerçekleşen davalık olaylara bakmaktadır.

Boşanma Davalarında Kaliteli Hizmet İçin Helvacı Hukuk Bürosu

Helvacı hukuk bürosu Av. Mehmet Ali Helvacı tarafından kurulmuştur. Boşanma davalarıyla da ilgilenen bu hukuk bürosu hem anlaşmalı hem de çekişmeli olan boşanma davalarına bakıyor. Anlaşmalı boşanma davalarında eşler arasındaki son kalan ufak anlaşmaları sağlamanın yanı sıra anlaşmalı boşanma davası dilekçesini de yazarlar. Bu sayede aile mahkemesine başvurarak davanın başlamasını sağlarlar.

Orhantepe Mahallesi Avukat kategorisinde bulunan Av. Mehmet Ali Helvacı çekişmeli boşanma davalarında ise eşler arasında müvekkilinin istekleri doğrultusunda anlaşma oluşturmaya çalışır. Maddi kazançların müvekkilinin istediği doğrultuda bölünmesini ve çocuk velayet durumunun da belirlenmesi için çalışmalar yapar. Aynı zamanda müvekkilin istediği zamanlarda tek başına mahkeme karşısında müvekkilini de savunur.

Boşanma kapsamında bir çok dava alan Helvacı avukatlık hukuk bürosu bu alanda çok başarılı davalar sonuçlandırmıştır. Bu nedenle de bölgedeki en uzman boşanma avukatı olarak Av. Mehmet Ali Helvacı gösterilir.

Miras Davalarında Kaliteli Hizmet İçin Helvacı Hukuk Bürosu

Helvacı hukuk bürosu İstanbul ilindeki miras hukuku davalarına da bakıyor. Bu bağlamda ölen ya da gaipliği bulunan kişinin mirası kanuna uygun şekilde paylaştırılır. Bu kapsamda öncelikle sulh mahkemelerine gidilerek miras davası açılır. Ardından da yasal miras paylaşımına göre tüm kişilere alacağı paylar verilir. Orhantepe Mahallesi Avukat kategorisinde bulunan Av. Mehmet Ali Helvacı miras davalarında ortada vasiyet varken ya da ortada vasiyet yokken gerçekleşecek miras dağıtımı davalarına bakar. Mirasa itiraz etme durumları ya da mirasçıların miras belgesinin çıkarılmasında da hizmet alır.

Call Now Button