0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Orhantepe Mahallesi Boşanma Avukatı

Boşanma avukatları aracılığıyla ilişkinizi bitirmek ve boşanmak isterseniz Orhantepe Mahallesi boşanma avukatı aracılığıyla dava için başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Çocuğunuz bulunuyorsa farklı bir süreç ortaya çıktığı gibi, aynı zamanda doğru girişimlerde bulunursanız rahatlıkla iştirak nafakası ile süreçten faydalanılabilir. Şiddete maruz kalan kadın veya erkeğin vücutlarındaki problemler nedeniyle büyük bir sorun yaşayıp yaşamamaları fark etmeksizin doğrudan karakola gidilmesi gerekiyor. Evlilikle ilgili durum herhangi bir sorun ortaya çıkarmıyor fakat eğer birey suç duyurusunda bulunmasına ek olarak darp raporunu karakoldan alarak boşanmak isterse, başvurusunu Kartal avukatları aracılığıyla yapabilir. Dava kısa sürdüğü için rahatlıkla süreci sonuçlandırabilir, aynı zamanda nafaka alabilir ve tazminat talebinde de bulunabilirsiniz.

Ses Ve Video Kaydı Alabilir Miyim?

Hukuka uygun bir şekilde ses ve video kaydı alınabilecektir. Orhantepe Mahallesi boşanma avukatı ile birlikte süreci değerlendirebilir, avukat ücretini de tazminat doğrultusunda ödeyebilirsiniz. Ses kayıtlarında size karşı olan olumsuz tutum, şiddet, hakaret vb. bir durum olduğu taktirde suç duyurusunda da bulunabilecek ve tamamen haklı olarak görüleceğiniz için, suç büyük olduğundan dolayı tazminatı da en üst değerden alabileceksiniz. Ses ve video kaydetmek istemeniz halinde hukuka uygun olup olmadığına dair bilgileri bu konuda bilgili olan avukattan elde edebilirsiniz. Video kayıtları büyük bir delil olarak görülüyor ve eğer dava çekişmeli ise, karşı tarafın kanıtı size kıyasla az olduğu taktirde tüm süreci lehinize sürdürebilmenizi sağlayacaktır.

Karşı Taraf Boşanmak İstemezse Ne Olur?

Eğer eşlerden biri boşanmak isterse mutlaka boşanılacaktır. Tek bir tarafın boşanmak istemiyor olması, boşanma sürecinin olumsuz yönde etkilenmesine neden olmaz ve eğer bir taraf dava açmışsa, vazgeçmediği taktirde evliliğin bitmesiyle sonuçlanacaktır. Eşlerden birinin boşanmamak için çaba sarf etmesi halinde sadece dava uzayacaktır. Orhantepe Mahallesi boşanma avukatı aracılığıyla süreci doğru bir şekilde yönetebilir ve boşanmak isteyen tarafın istediği biçimde davanın sonuçlanması sağlanabilir. Çekişmeli davalarda ortalama 1 ila 2 yıllık bir boşanma süreci ortaya çıkabiliyor fakat anlaşmalı davalarda İstanbul genelinde 3 ayda davaların sonuçlanması da sağlanabiliyor.

Call Now Button