0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yakacık Yeni Mahallesi Avukat

Her ne kadar toplumlarda uyulması gereken zorunlu hukuk kuralları olsa da yine de insanlar arasında anlaşmazlıklar ya da bu kurallara uymama gibi durumlar oluşabilir. Bu gibi durumlarda devreye Kartal ilçesinde bulunan Helvacı hukuk bürosu giriyor. İkamet ettiği bölgede hukuki süreç içine girecek bireylere gerek bilgi konusunda gerekse de avukatlık hizmeti konusunda tüm hizmetler veriliyor. 10 yılı aşkın süredir de var olması nedeniyle çok deneyimli ve tecrübeli bir yapıya gelmiştir.

Yakacık Yeni Mahallesi Avukat kapsamında hizmet veren Av. Mehmet Ali Helvacı icra hukuku boşanma davası ticari hukuk ceza hukuku miras davası iş hukuku işçi kazaları gayrimenkul sorunları gibi daha bir çok alanda avukatlık hizmeti veriyor. Bu sayede yakacık mahallesinin insanlarının hukuki süreçlerinde onlara kaliteli ve profesyonel bir avukatlık hizmeti sağlıyor.

Helvacı Avukatlık Bürosu Boşanma Davalarıyla İlgileniyor

Evlilik gibi boşanmak da son derece sıradan bir durumdur. İnsanlar şiddetli geçimsizlik içinde yürütmeye çalıştıkları evliliklerini bitirmek için aile mahkemesine başvurur ve boşanırlar. İşte bu süreçte gerekli olan tüm bilgileri Yakacık Yeni Mahallesi Avukat olarak da bilinen Av. Mehmet Ali Helvacı dan alabilirsiniz.

Uzun yıllardır boşanma konusunda davalara giren Av. Mehmet Ali Helvacı hem anlaşmalı hem de çekişmeli boşanma davalarında müvekkillerinin istekleri doğrultusunda onlara en kaliteli avukatlık hizmeti veriyor. Çiftler arasındaki mal varlığı paylaşımı ve çocuk paylaşımı konusunda gerekli anlaşmaları hukuki süreç çerçevesinde yapıyor.

Helvacı Avukatlık Bürosu Kira Hukuku Davalarıyla İlgileniyor

Yakacık Yeni Mahallesi Avukat kapsamında senelerdir çalışan Av. Mehmet Ali Helvacı kiracı hukuku alanında açılan davalarla da ilgileniyor. Kira sözleşmesine kiracının ya da ev sahibinin uymaması durumundan kaynaklı bir şekilde açılan bu davalarda maddi tazminat bile karşı taraftan alınabiliyor.

Kiracı ve ev sahibi arasındaki anlaşmazlık sonrasında hem ev sahibi haklarına hem de kiracı haklarına bakılarak hangi tarafın suçlu olduğu belirleniyor. Buna göre de mahkemede karar bağlanıyor. İstanbul ilinde kira hukuku davalarında kaliteli bir avukat tutmak isterseniz Av. Mehmet Ali Helvacı bu konuda aradığınız isimdir.

Call Now Button