0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Dumlupınar Mahallesi Avukat

Hukuk alanında tüm işlemlerin hızlı ve doğru şekilde yürütüldüğü büromuzda, müvekkillerimizle sürekli iletişim halinde işlemler yürütülüyor. Avukatlarımız tüm hukuk alanında hizmet vermek için tam yetkiye ve donanıma sahiptir. Müvekkillerin istekleri doğrultusunda çalışmalar yürütülür ve beklentilerin en üst seviyesinde hizmet verilir. Pendik avukat bürolarında çalışan kadromuz, dinamik ve işlemleri kısa sürede olumlu sonuçlarla bitirme hedefinde ilerliyor. Dumlupınar Mahallesi avukat bürosunda, tüm hukuki alanda işlemle yapılıyor. Özel hukuk ve kamu hukuk dalında farklı mahkemelerde önemli başarılar elde etmiş avukatlarımız yeni müvekkilleri ile başarılı sonuçlar almaya devam ediyor.

Avukat Ve Müvekkil İlişkisi

Avukatlık, mesleğini en doğru ve dürüst şekilde icra etmekle birlikte mağdur kişilerin hakkını aramak için çalışıyor. Haklı olan tüm konularda müvekkilini destekleyen ve yardımcı olan avukatlarımız, tüm kurum ve kuruluşlarla iletişime geçme hakkına sahip. Dumlupınar Mahallesi avukat bürosuna başvuran kişilerin danışmanlığını yapan avukatlar, müvekkillerine tecrübeleri dahilinde yol gösterir. Dava ya da davacının beklentilerini ve ihtiyaçlarını belirleyen avukatlarımız, hukuki alanda gerekli işlemleri başlatır.

Avukatlarımızın çalışma ve hizmet verme konusundaki hedeflerinin en başında adaleti ve doğru yolu sağlamaktır. Hedefler doğrultusunda ofisimizde her alanda uzman avukatlar bulunuyor. Müvekkilleri ile avukat bürolarında durum değerlendirmesi yapan avukatlarımız her zaman objektif ve doğru kararlar vermek için çalışır. Mahkeme ve işlemlerde ilk olarak alternatif yollar tercih edilirken hızlı ve verimli tercihler yapılır. Ofisimizde bulunan avukatlarımız ekonomik ve sosyal alandaki tüm davalarla ilgilenir.

İcra Davaları

Dava açarken en iyi ve en uygun avukatlar aranır ve beklentilerin tümünün karşılanması istenir. Dumlupınar Mahallesi avukat bürosunda tüm alandaki davalara bakılır ve özenli bir çalışma başlatılır. İcra davalarında müvekkillerin sorunları detaylı bir şekilde belgelere dayanarak araştırılır. Borçlu ve alacaklı arasındaki sorunların çözüm yolları tespit edilirken dava hakkında işlemler başlatılır. İstanbul icra davalarında kişilerin hak ve özgürlükleri korunurken, kişisel menfaatlerin uygulanmasında icra hukuk maddeleri her zaman ön planda tutulur. İcra mahkemelerinde, avukatlar en uygun kanun maddelerini seçerek, tarafların mağdur olmamasını engelleyen yöntemler seçer.

Call Now Button