Dumlupınar Mahallesi Kira Hukuku Avukatı

Toplum içinde bireylerin uyması gereken zorunlu kurallar bütünü vardır. Bu zorunlu kurallar bütününe hukuk deniyor. Hukuk kapsamında Pendik bölgesindeki en yetkili danışmanlık ve avukatlık hizmetlerini de Helvacı hukuk bürosu veriyor. 2006 yılında kurulmuş olan bu büro boşanma davalarına icra hukuku davalarına iş hukuku davalarına ve ceza hukuku davalarına bakıyor. Bunlara ek olarak kira hukuku davaları miras davaları tüketici hakları davaları gibi bir çok hukuk davasına da bakıyor.

Helvacı hukuk danışmanlık ve avukatlık bürosunun kurucusu olan Av. Mehmet Ali Helvacı Dumlupınar Mahallesi Kira Hukuku Avukatı olarak da tanınır. Sadece Pendik değil çevre ilçeler olan Maltepe ve Kartal ilçelerindeki her mahallede faaliyet alanındaki davalara ve hukuk danışmanlıklarına bakmaktadır. Ancak 10 yılı aşkın bir süredir kira hukuku davalarında uzmanlaşmış bir şekilde kaliteli bir avukatlık hizmeti verilmektedir.

Kira Hukuku Avukatının Görevleri Nelerdir?

Kira hukuku avukatı kiracı haklarını ve ev sahibi haklarını korumak amacıyla çalışmalar yapar. Dumlupınar Mahallesi Kira Hukuku Avukatı olan Av. Mehmet Ali Helvacı bu bağlamda kira sözleşmelerini düzenler ve irdeler aynı zamanda ev sahibi ve kiracı tarafından açılan tahliye davalarına kira ücreti davalarına da bakar. Bu davalar sonucunda müvekkili olan kiracı ya da ev sahibi tarafın haklarını korumak ve bu doğrultudaki zararını önlemek için adımlar atar.

Helvacı Hukuk Danışmanlık ve Avukatlık Bürosu

İlk olarak 2006 yılında Kartal ilçesinde kurulmuş olan Helvacı hukuk danışmanlık ve avukatlık bürosu sonrasında ise daha rahat bir hizmet verebilmek adına Maltepe ilçesine taşınmıştır. Kurucusu Av. Mehmet Ali Helvacı dır. Onunla birlikte 3 uzman avukatı daha vardır. 10 seneden daha uzun bir süredir boşanma davalarında icra hukuku davalarında miras davalarında kira hukuku davalarında ceza hukuku davalarında iş hukuku davalarında iş kazası davalarında trafik kazası davalarında tüketici hakları davasında görev almaktadırlar. Bu nedenle Dumlupınar Mahallesi Kira Hukuku Avukatı denildiği zaman akıllara Av. Mehmet Ali Helvacı geliyor.

İstanbul ilindeki bir numaralı avukatlık bürosu olan Helvacı hukuk danışmanlık ve avukatlık bürosu bu farklı davalara yüksek kalitede bakabiliyor.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/dumlupinar-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/dumlupinar-mahallesi-bosanma-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/dumlupinar-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/dumlupinar-mahallesi-olumlu-trafik-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/kadikoy-dumlupinar-mahallesi-isci-avukati.html

“Dumlupınar Mahallesi Kira Hukuku Avukatı” üzerine 3 yorum

Yorum yapın

Hemen Ara