0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Dumlupınar Mahallesi Ölümlü Trafik Kazası Avukatı

Bir trafik kazası sonucunda oluşan yaralanma ve ölüm gibi mağduriyetlerin maddi ve manevi olarak karşılanması için gereken tüm hukuksal işlemleri başlatacak olan ve bu süreci takip edecek olan kişiye trafik kazası avukatı denmektedir. Pendik içerisinde çok sayıda olduğunu görebileceğimiz trafik kazası avukatı, çok fazla kaza olmasından kaynaklıdır. Üstelik çoğu büyük yaralanmalar ve ölümlerle sonuçlandığı için bu karışık davalara ancak alanında deneyimli, ceza hukukuna hakim trafik kazası avukatları bakmaktadır. Dumlupınar mahallesi  ölümlü trafik kazası avukatı bulduğunuz zaman siz de bir an önce dava sürecini başlatabilir ve açacağınız tazminat davası hakkında kapsamlı bir araştırma yapabilirsiniz.

Trafik Kazası Davalarında Uzman Olmayanların Açtığı Davalarda Başına Neler Gelebilir?

Eğer trafik kazasından sonra Dumlupınar mahallesi  ölümlü trafik kazası avukatı bulmak yerine bu süreci kendiniz yönetmeye çalışıyorsanız ve kazada ölü varsa bunun altından kalkamayacağınızı söyleyebiliriz. Çünkü yargıtay hesaplama unsurlarını bilmeden yapmaya çalıştığınız miktarlar yanlış olacak ve doğru tazminat bedelini talep edemeyeceksiniz. Bu nedenle de doğru tazminatı hesaplayamadığınız için sigorta şirketlerinin önerdiği çok daha düşük teklifleri kabul etmek durumunda kalacaksınız. Çünkü sigorta şirketleri kendi doğrultusunda ilerlediği için bir çok indirim uygulayacaktır. Ayrıca yapılan araştırmalar gösteriyor ki , trafik kazalarında çıkan tazminat davası miktarı ile mahkeme dışı ödeme arasında çok ciddi farklar vardır. Bu nedenle konunun uzmanına gitmek ve bir avukat ile birlikte davayı yürütmek çok daha akıllıca bir çözüm olacaktır.

Destekten Yoksun Kalma Davasını Kimler Açabilir?

Destekten yoksun kalma tazminatı davası İstanbul içerisinde ve daha bir çok yerde ölümlü trafik kazalarından sonra açılmaktadır. Bu davanın temelinde, ölen kişinin maddi desteği önemlidir. Hayattayken ailesine ya da akrabalık bağı bulunmadığı kişiye maddi destek sağladığı ispatlanırsa bu kişiler bahsettikleri destekten mahrum kalacağı için yoksunluk davası açabilecektir. Bu durumda mahkeme kişilere tazminat ödeme zorunda kalacaktır. Tazminatın miktarının en iyi şekilde belirlenmesi ve mağduriyetin tam olarak giderilmesi için de Dumlupınar mahallesi  ölümlü trafik kazası avukatı bulmanız gerekir.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/dumlupinar-mahallesi-kira-hukuku-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/dumlupinar-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/dumlupinar-mahallesi-bosanma-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/harmandere-mahallesi-olumlu-trafik-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/dumlupinar-mahallesi-isci-avukati.html

 

Call Now ButtonHemen Ara