İstanbul Kartal’da başlayan hukuk faaliyetleri, Maltepe merkez ofisi ile profesyonel şekilde gerçekleştiriliyor. 2006 yılında Helvacı Hukuk Bürosu ile faaliyetlerine başlayan Mehmet Ali Helvacı, 2000 yılı Marmara Üniversitesi mezunudur. Hukuk Fakültesi’nden başarıyla mezun olan avukat, kurduğu ekip ile İstanbul’un tüm ilçelerinde profesyonel hukuk hizmetleri sunuyor. Firmada çalışan avukatlar, profesyonelliğini tamamlamış ve her biri alanında uzmanlaşmış kişilerdir.

Sunulan icraatlar arasında; ticari davalar, iş- işçi ve sosyal güvenlik hukuku, aile ve boşanma davaları, sigorta danışmanlık, gayrimenkul ve kamulaştırma gibi birçok konuda, nitelikli avukatlık hizmetleri sunuluyor. Gülensu mahallesi kira hukuku avukatı olarak, İstanbul’da başvuru talebinde bulunan herkese durum değerlendirmesi, detaylı analiz ve profesyonel destek sunuluyor. Davaların başarıyla sonuçlanması ve olumlu menfaat elde edilmesi için profesyonel tüm destekler sunuluyor.

Helvacı Hukuk Bürosu Hizmet Alanları

Dört farklı başlıkta faaliyet gösteren Helvacı Hukuk Bürosu;

  • İşçi hukuku
  • Ceza hukuku
  • Boşanma hukuku
  • İcra hukuku alanlarında faaliyet gösteriyor.

Bu bağlamda; işçi hukuku konusunda iş ve iş sahipleri arasındaki mevzularda, iş hukukuna göre adil, dengeli ve olumlu çalışmalar gerçekleştiriliyor. İş hukukunda bağımlılık bağı için, bağlayıcı nedenler dahilinde, çalışanlarla- kişileri çalıştıranların iş ilişkileri konusunda tüm sorunların çözülmesini profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyorlar.

Boşanma hukuku konusunda

  • Anlaşmalı boşanma davaları
  • Çekişmeli boşanma davaları
  • Yurtdışında boşanma davaları konularında destek ve çözüm sağlanıyor.

İcra hukuku konusunda ise; Gülensu Mahallesi kira hukuku avukatı olarak,

  • İlamlı takip
  • İlamsız takip
  • Kombiyo senedine dayalı takip hizmetleri sunuluyor.

Ceza hukuku alanında ise; hukuk düzenini sağlayan ve düzenin bir parçası olan ceza hukukuna göre kamu hukuk faaliyetleri sunuluyor.

Hukuk Ofisi İletişim

İstanbul Maltepe bölgesinde faaliyet gösteren Helvacı Hukuk Bürosu, telefon, faks, internet ve ofisleri ile profesyonel hukuk hizmeti sunuyor. Tüm bölgelerde, Gülensu kira hukuku avukatı davaları ve diğer konularda başvuru yapabilirsiniz. Helvacı Hukuk Bürosu web adresinden info@mahmetalihelvaci.av.tr ile başvuru yapılabilir. 0216 459 52 96 numaralı faks numarasından dilekçe talep ve belgeler iletilebilir, mesai saatleri içerisinde telefon danışma hatlarıyla 0216 459 53 97 ve 0533 371 78 60 iletişim sağlanabilir. Vekalet bilgilerine internet adresinden ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/gulensu-mahallesi-olumlu-trafik-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/gulensu-mahallesi-bosanma-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/gulensu-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/arnavutkoy-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/deneyimli-avukati-bulma.html

 

1 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Hemen Ara