Sanayi Mahallesi Ölümlü Trafik Kazası Avukatı

Kanunların geçerli olduğu bir ülkede yaşadığınız tüm sorunları da yine kanunlar eşliğinde çözmelisiniz. Bu size tam anlamıyla hakkınızın kazandırılmasını ifade etmektedir. En sık olarak karşılaşılan trafik kazaları durumlarında yapılan yanlışlardan biri sigorta şirketleri, hasar tespiti yapan danışmanlık şirketleriyle işlerin tamamlanmasıdır. Pendik ilçesinde verdiğimiz hizmetler içinde trafik kazaları sonrasında haklarınızın korunması ve daha da önemlisi hakkınız olanın alınması konusunda sizlere 2007 yılından beri hizmet sunuyoruz. Avukat hizmeti almak her anlamda sizlerin faydasına olan bir durumdur unutmamalısınız. Kanunları en iyi bilen kişiler olarak ne yapılması gerektiği daha da önemlisi haklarınızın tam olarak ne olduğu konusunda tarafsızca cevap verebilecek kişiler olmamız sizler için önemli olmalıdır. Sanayi mahallesi ölümlü trafik kazası avukatı hizmetlerimizden faydalandığınız da ne demek istediğimizi yaşayarak, tecrübe ederek anlayabilirsiniz.

Sigorta Şirketlerimi Avukatlar Mı?

Ölümcül trafik kazaları Türkiye’de sık sık yaşanılan durumların başında gelmektedir. Önlemler alınmasına rağmen halen daha bu tarz olayların yaşanmasının üzücü olmasının yanı sıra bir de ölen kişinin yakınlarının sigorta şirketleri ya da bu tarz kurumlarla tazminat süreçlerini takip etmeleri yaşanılan mağduriyetin daha da artmasına neden olmaktadır.

Sanayi mahallesi ölümlü trafik kazası avukatı olarak bizler her daim yasalar önünde sahip olduğunuz hakların savunmasını yapıyoruz. Bu da menfaatlerimiz uğruna değil kanunlar doğrultusunda çalışmamamızı öngörmektedir. Sigorta şirketlerinde şirket çıkarlarının gözetilmesi kaçınılmazdır. Bu nedenle sizlere ödenen ya da ödenecek olan tazminat bedelleri kanuni değeri olamayan bedeller olmaktadır.

Yaşanılan trajedi sonrasında ruhen etkilenmenizle birlikte maddi zarara girmenizde kaçınılmazdır. Bu tarz durumlarda ölen kişinin yakınlarının araç kullanıcısına, araç sahibine, aracı işletme hakkı olan kişiye ve sigorta şirketlerine dava açma hakkı doğabilmektedir. Maddi ve manevi tazminat davalarının yanı sıra destekten yoksun kama tazminat davalarını açabilmektesiniz.

Nasıl Hizmet Veriyoruz?

Sanayi mahallesi ölümlü trafik kazası avukatı hizmetlerimizde önceliğimiz hangi davaların açılabileceği konusunda inceleme yapmak olmaktadır. Ölüm olayının gerçekleşmesiyle doğan haklarınızı inceledikten sonra sizleri bilgilendirerek açılabilecek davalar hakkında detaylı açıklama yapıyoruz. Vekalet işlemlerinin ardından İstanbul ili içinde gerçekleşen kazayla ilgili gerekli kurumlara müracaatlar yapılıyor ve dava sürecimiz bu şekilde başlamış oluyor. 10 yıllık deneyimlerimizi davamıza ekleyerek haklarınızı savunmaya başlamış oluyoruz.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/sanayi-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/sanayi-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/sanayi-mahallesi-kira-hukuku-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/sanayi-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/sanayi-mahallesi-bosanma-avukati.html

“Sanayi Mahallesi Ölümlü Trafik Kazası Avukatı” üzerine bir yorum

Yorum yapın

Hemen Ara