Ertuğrul Gazi Mahallesi Avukat

Hukuk büroları vatandaşların haklarını arama konusunda yardımcı olmakla beraber, müvekkillerinde danışmanlık yapıyor.Avukatlar , müvekkillerinin karşılaşmış olduğu tüm konularda hukuki alanda işlemler başlatabilir. Kişi hak ve özgürlüklerin yanında, müvekkillerin hukuki işlemlerin takipleri de yapılıyor. Pendik hukuk büromuza gelen ve yardım talebinde bulunan kişiler için en uygun çözüm yolları aranırken, dinamik kadromuzla birlikte hızlı sonuçlar alınıyor. Ertuğrul Gazi Mahallesi avukat büromuzda yapılan işlemler en uygun koşullarda ve en doğru yöntemlerle ilerliyor.

Boşanma Davaları

Hukuk danışmanları ile görüşen kişiler boşanma davası için ilk olarak dava nedenlerini belirler. Müvekkilin beklenti ve istekleri doğrultusunda hareket eden avukatlarımız en doğru kararı vermek için hukuki yollardan gerekli çalışmaları başlatırken öngörülerde bulunarak hareket eder. Ertuğrul Gazi Mahallesi avukat aracılığı ile aile mahkemelerinde dava için taraflara gerekli dilekçeler yazılır ve teslim edilir.

Boşanma davalarında tarafların anlaşmalı olması halinde mahkeme uzun sürmez ve kısa sürede sonuçların. Anlaşmalı boşanmada, avukat tarafların ortak düşünce ve çıkarları doğrultusunda hakime bilgi sunar ve evliliğin sonlanmasa kararı hakim tarafında karar verilir. Ancak anlaşmalı olmayan ve sorunlu bir boşanma davasında avukatlara olukça büyük görev ve sorumluluk düşüyor.  Avukat, müvekkilinin istek ve taleplerini belirler. Boşanma davası için avukat mahkeme hakkında delil ve belgelerden oluşan bir dosya hazırlar. Avukat tarafından hakkime sunulan dosya incelenir. Çekişmeli boşanma davalarına avukatın müvekkili hakkında yapmış olduğu savunma sonrasında hakimin kararı doğrultusunda boşanma işlemi gerçekleşir.

Boşanma Davasında Nafaka

Boşanma davasında neden ve sonuçlar belirtildikten sonra nafaka, müvekkilini isteğine bağlı şekilde boşanma dosyasında yer alır. Ertuğrul Gazi Mahallesi avukat ile anlaşmalı ya da çekişmeli boşanma davalarında nafakada farklı türler yer alıyor. Danışmanlığınızı yapan avukatınız, nafaka ve nafaka türlerini anlatır. Müvekkil, durumu ve isteğine göre nafaka miktarı belirlenir. İstanbul Pendik’te bulunan hukuk büromuzda boşanma davalarını yürüten başarıla avukatlarımız bulunuyor. Müvekkilin beklentilerinin fazlasını karşılamak için çalışan avukatlar gerekli tüm çalışmaları titizlikle sürdürüyor. Boşanma davasında ve aile mahkemelerinde, avukatlarımızı tercih ederek kısa sürede hukuki alanda istekleriniz gerçekleşecektir.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/ertugrul-gazi-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/ertugrul-gazi-mahallesi-bosanma-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/ertugrul-gazi-mahallesi-kira-hukuku-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/ertugrul-gazi-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/ertugrul-gazi-mahallesi-olumlu-trafik-kazasi-avukati.html

“Ertuğrul Gazi Mahallesi Avukat” üzerine 3 yorum

Yorum yapın

Hemen Ara