0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kordonboyu Mahallesi Kira Hukuku Avukatı

Mevcut olan kira hukuku işlemleri, bir dizi bilgi, danışmanlık ve avukatlık hizmetlerini gerektirebilir. Kiralanan yere, kişiye ya da kiralayana bağlı olarak oluşabilen tüm süreçlerin mutlaka hukuk yolunda uygun bir çizgi ile sürdürülmesi önemlidir. Bunun içinde Kartal bölgesinde de meydana gelen kiralamaya ilişkin konuların, deneyimli bir yapı ve soğukkanlılıkla çözülmesi gerekir. Bunun içinde avukatlık hizmetlerinde Kordonboyu Mahallesi kira hukuku avukatı olarak hizmet veren Avukat Mehmet Ali Helvacı, kira hususlarına karşın hukuki yolları takip ederek, ortaya çıkan tüm ihtilafların giderilmesini sağlamaktadır. Avukatlık sıfatına yakışan ve yapılması gereken tüm süreçleri gerçekleştirerek, dava yolu ile ya da dava açılmasına bile gerek kalmadan yaşanan problemlerin giderilmesini sağlamaktadır.

Kira Davaları Nelerden Oluşuyor?

Kiraya bağlı birçok kategori, gelişen olaylar ve yaşanan sıkıntılara göre değişebilmektedir. Bu yüzden hukuk, kişilerin haklarının korunması yolu ile en önemli etkenlerden bir tanesi olmaktadır. Kordonboyu Mahallesi kira hukuku avukatı bu bağlamda kira üzerinde yaşanan genel sıkıntılar için;

  • Kiracının borcunu ödemede gecikme sağlaması ya da çok gecikmeli ödemesi,
  • Mülkü belirtildiği şekilde kullanmaması ya da kiracının belirtilen kişi sayısından çok daha fazla kişi ile kullanmaya çalışması,
  • Kiraya ilişkin olan tespiti davaları,
  • Kiranın ödenmesi gereken tutarının mirasçılara ödenmesi davası,
  • Var olan kira bedelinin arttırılmasına yönelik dava,
  • Borcun ödenmemesine dayalı açılan tahliye davaları,
  • Hor kullanma bedelinin tahsil edilmesi ve kiralananı boşaltma işleminde anahtarın teslimi,

Gibi bir dizi hususlar bunlara örnek olarak gösterilebilir. Elbette bunların dışında daha pek çok gelişen sıkıntı bulunsa da Kordonboyu Mahallesi kira hukuku avukatı tarafından bunlar çözülmektedir. Avukat Mehmet Ali Helvacı tarafından çözümlenen tüm bu olgular, hukuk yolunu kullanarak, yasal düzlemde her problemin giderilmesi üzerine kurulmuştur.

Kira Hukukuna Ait Herşeyi Sorun ve Öğrenin

Merak ettiklerinizi öğrenmek ve nasıl bir sürecin ilerlemesi gerektiğini bilmek istiyorsanız, İstanbul’da hizmet sağlayan Avukat Mehmet Ali Helvacı ile görüşme sağlayabilirsiniz. Sizin için en doğru danışmanlık, yol gösterme ve hukuku adımlar açısından avukat tüm gerekenleri sağlayacaktır. Bu sayede Kordonboyu Mahallesi kira hukuku avukatı için talep edilen geri dönüşü yasal süreçler ile kazanabilirsiniz.

Call Now Button