0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kordonboyu Mahallesi Boşanma Avukatı

Boşanma davalarına bakan ve bu konuda belirli bir başarıya sahip olan avukatlar sayesinde siz de kendi boşanma davanızda lehinize sonuçlanabilecek her türlü durumu değerlendirebilirsiniz. Kordonboyu Mahallesi boşanma avukatı aracılığıyla hem şiddetli geçimsizlik durumlarında hem de yoksulluk ve iştirak nafakası alınması gereken davalarda gerekli başvuru yapılarak boşanılması mümkün olabiliyor. Yenilenen mevzuata uygun biçimde hareket etmeli ve mutlaka doğrudan hızı bir şekilde evlenilebilmesini mümkün kılan özel detayları avukatınıza bildirmeli ve duruşma yolunun açılmasını istemelisiniz. Kartal bünyesinde yer alan ve binlerce kişinin evlilikleri boyunca yaşadıkları sorunların sonucunda boşanabilmelerini sağlayan avukatlar isimlerini duyuruyor ve tüm etkenleri gözden geçirebiliyorlar.

Yoksulluk Nafakasını Nasıl Alabilirim?

Özellikle ev hanımı olarak tabir edilen ve herhangi bir işte çalışmayan, geliri olmayan kadınların sık sık talep ettiği bir nafaka türüdür. Talep edilmesinin de gerektiği düşünülüyor çünkü hiçbir gelir bulunmuyor fakat eşlerinden gördükleri şiddet veya aldatılmaları nedeniyle yaşadıkları yıkım, buna rağmen boşanmak istemelerine neden oluyor. Kadınlarda sıklıkla görülen iştirak nafakası ve yoksulluk nafakası doğrudan suçlu olan eş tarafından ödenmek durumundadır. Kordonboyu Mahallesi boşanma avukatı aracılığıyla süreci değerlendirebilir ve hangi konularda haklı olduğunuzu inceleyerek sonucunda ise eşin gelirine bağlı olarak bir nafaka elde edilmesi mümkün olacaktır. Eğer nafaka vermek zorunda bırakılan eş aylık 10 bin TL kazanıyorsa farklı, 2000 TL kazanıyorsa ise farklı bir nafaka değeriyle karşılaşılabilir.

Çocuğum İçin Nafaka Alabilir Miyim?

Her evliliğin bitirilmesi halinde çocukların yaşlarına ve hangi eşin daha iyi bakabileceğine bağlı olarak velayetinin alınması mümkün olabiliyor. Kordonboyu Mahallesi boşanma avukatı aracılığıyla nafaka başvurusunda bulunabilir ve hem çocuklarınız için hem de evcil hayvanlarınız bulunuyorsa onlar için nafaka talep edebilirsiniz. İçerisinde bulunulan zaman diliminde bu tür emsal kararlarla karşılaşılıyor olması, artık Türk Medeni Kanunu’nun nafaka ve tazminat yapısının da genel yapı itibariyle değiştiğini gösteriyor. İstanbul genelindeki avukatlardan yardım alabilir ve mahkemeye giderek rahatlıkla tüm uygulamalardan yararlanmaya devam edebilirsiniz. Çocuklarda nafaka tutarı velayet sahibinin ve çocuğun sosyal yapılarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Call Now Button