0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ramazanoğlu Mahallesi Avukat

Ramazanoğlu Mahallesi avukat ihtiyacı ve tüm hukuk konularında hizmet sunan Helvacı Hukuk Bürosu, 2006 yılında Kartal’da kurulmuştur. Mehmet Ali Helvacı öncülüğünde kurulan Hukuk Bürosu daha sonra Maltepe merkez ofisine taşınmış ve  İstanbul’un en güvenilir firmalarından biri olmuştur.

Pendik firmasıyla; ceza hukuku, işçi hukuku, icra hukuku ve boşanma hukuku davalarında faaliyet sunuluyor. Firmada hizmet veren avukatların her biri, alanının uzmanı ve başarıları kanıtlanmış hukuk personelleridir. Helvacı Hukuk Bürosu ayrıcalığıyla; anlaşmalı boşanma, yurtdışı boşanmalar ve çekişmeli boşanma davalarında, kişiler arasındaki sorunları çözümlenerek, davaların lehte kazanılması sağlanıyor. İdeal hukuk hizmetleri ile profesyonel başarı sunuluyor.

Tanıma- Tenfiz Davaları

Yurtdışı boşanma işlemlerinde, farklı ülkelerde yaşayan Türk vatandaşları için en başarılı hizmetler sağlanarak, kazanım odaklı davalar işleniyor. Ramazanoğlu Mahallesi avukat ofisiyle sektörel deneyim sunan profesyonel firma, yurtdışında yaşayan Türk vatandaşlarına sunduğu hizmetlerde; yaşadıkları ülkelerde yapılan davalarla ilgili hizmet veriyor. Yaşadıkları ülkelerin ve mahkeme kararlarıyla alakalı sonuçların Türkiye’de geçerli olması ve olumlu sonuçlarla sağlanması için boşanma davalarında, tanıma ve tenfiz hizmetleri sağlanıyor.

Tanıma davalarında, yabancı ülkelerin mahkemelerince verilmiş kararların ülkeye teşmili sağlanıyor. Kısacası, yurt dışında sağlanan mahkeme sonucunun tanınması anlamında hizmet sağlanıyor.

Tenfiz davalarında ise; yurtdışı mahkemelerinde alınan kararların aktive edilmesi anlamında hizmet sunuluyor. Yabancı mahkemece davanın, nasıl ve ne şekilde sonuçlandırıldığı gibi konularda hukuk desteği veriliyor. Boşanma davaları ve aile davaları gibi alanlarda tanıma- tenfiz davalarıyla çözümlenebilir ve kazanımlı hizmetler sağlanıyor.

Helvacı Hukuk Merkezi İletişim

Ramazanoğlu Mahallesi avukat ofisi hizmetleri ile Cevizli Mahallesi merkez ofisten hukuk hizmeti sunuluyor. Info@mehmetalihelvaci.av.tr bilgi ve mail adresinden başvurular kabul ediliyor. 0216 459 53 97 ve 0533 371 78 60 numaralı danışma telefon numaralarından çalışma saatleri içerisinde tüm konularda bilgi alınabilir. Hukuk danışmanlığı hizmetleri ve avukat işlemleri için randevu talepleri iletilebilir.  Helvacı Hukuk Bürosu web sayfasından iletişim formunu doldurularak, büronun en hızlı sürede sunulan çözüm ve hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.  İstanbul hukuk ofisi olarak tüm davaların kazançlı ve pozitif sonuçlanması için, deneyim, kalite ve profesyonellik sunuluyor.

Call Now Button