MAİL DESTEĞİ İÇİN:

ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

BİLGİ: 1982 Yılında Hatay’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesine başladı ve 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Helvacı Hukuk Bürosunu kurdu ve İstanbul Kartal bölgesinde faaliyete başladı. İstanbul boşanma avukatı olarak yüzlerce davaya bakmıştır..

Fatih Mahallesi Avukat

Adalet ve hukuk alanında çalışmalarını yürüten avukatlar, yetkilileri dahilinde müvekkillerine yardımcı olurlar. Adalet ve kanun sistemi içerisinde zorluklarla karışlasan kişiler, alanlarında uzun yıllar çalışma yapmış ve deneyimli kişilerden yardım almalıdır. Pendik avukat büromuzda tüm hukuk alanında başarılı avukatlarımız danışmanlık hizmeti veriyor. Avukatlarımla dilediğiniz her konu hakkında bilgi alabilir ve gerekli dilekçeler yazabilirsiniz. Fatih Mahallesi avukat bürosunda, tam donanımlı ve yeniliklere açık bir ekip çalışıyor. Avukatlarımız, müvekkilleri ile sürekli işletişim halinde ve aktif bir çalışma hayatında sahip kişilerdir.

Hukuk Büromuz

İstanbul Pendik’te yer alan hukuk büromuzda pek çok alanda çalışmalar yürüten avukatlarımız bulunuyor. Müvekkililer istek ve taleplerini göz önünde bulundurarak hukuk sistemi çerçevesinde hayata geçirilir. Mahkeme ve gerekli işlemleri titizlikle uygulayan ve takip eden avukatlarımız, hızlı fikir üreten ve çözüm odaklı çalışıyor. Hiçbir müvekkilini mağdur etmeyen Fatih Mahallesi avukat bürosunda tüm hukuki işlemler başlatılır.

Hukuk alanında hakkını arayan ve gerekli makamlara başvurmak içine yardım almak isteyen kişiler avukatlarımızla ilk olarak iletişime geçer. Büromuzda çalışan iletişim kadromuz sizin için en uygun günü ayarlayarak avukatlarımızla buluşmanızı sağlar. Avukatlık görev ve yetkilerine sahip kişilerle büromuzda görüşerek problemleriniz paylaşabilirsiniz. Müvekkilin durum ve isteklerini belirleyen avukatlarımız hedefleri doğrultusunda bir yol hazırlar. Çözüm amacıyla üretilen fikirlere alternatif ve pratik bilgilerle karşılaşılacak sorunlar ön görülür.

Avukatın Görev Ve Yetkileri

Hukuk büromuzda hayatınızda yaşadığınız ekonomik ve sosyal sorunlar karşısında hukuki yolar arayabilirsiniz. Fatih Mahallesi avukat ve çalışanlarımız hukuki bilgileri ile size yol gösterecektir. Hukuk ve yasalar konusunda detaylı bilgilen ile müvekkillerine yardımcı olan avukatlarımız gerekli kurum ve kuruluşlarla da iletişime geçer. İstanbul mahkemeleri ve hukuk alanında hukuki sorunlar çözülmek üzere çalışmalar başlatılır. Hukuk bürolarımızda boşanma, caza hukuku, işçi hakları, gayrimenkul, kira hukuku, trafik kazaları, miras davaları, kamu davaları, tüketici hakları, ticari hukuk ve daha birçok alanda davalar görülmektedir. Adalet ve hukuk alanında danışmak istediğiniz tüm konularda avukatlarımızdan yardım alabilirsiniz.
Avukatlarımızla hızlı hareket etmek için vekalet uygulaması ile mahkemelerinizi sürdürebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/arnavutkoy-bolluca-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/arnavutkoy-fatih-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/kartal-kira-hukuku-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/fatih-mahallesi-bosanma-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/kordonboyu-mahallesi-avukat.html

 

1 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Hemen Ara