0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yenişehir Mahallesi Avukat

İstanbul’un hukuk sektöründe en güvenilir firmalarından biri olarak, Helvacı Hukuk Bürosu, 2006 yılından bu yana Mehmet Ali Helvacı öncülüğünde hizmet sunuyor. Pendik Helvacı hukuk bürosu ile hukuk alanındaki son gelişmeler, güncel yasalar ve yenilenmiş kanunlar ile müvekkil haklarını koruyan çalışmalarını sunuyor. Yenişehir Mahallesi avukat kadrosunda bulunan tüm avukatlar ile; İş hukuku davaları, işçi hakları hukuku, ceza hukuku davaları, boşanma davaları, icra hukuku davaları gibi hukuksal alanlarda, İstanbul’un en değerli isimlerinden biri olarak başarılı hizmet sunuyor.

Helvacı Hukuk Bürosu Faaliyetleri

2006 yılından bu yana sürdürülen avukatlık faaliyetleri ile Yenişehir mahallesi avukat ofisinden, 4 ana başlıkla hukuk hizmetleri sağlanıyor. Danışanlar ve müvekkillerin tamamına en hızlı şekilde ve çözüm odaklı çalışmalarla dava kazanımları sunuluyor. İlgili departmanlarla sunulan hukuk hizmetleri içerisinde;

  • İcra hukuku avukatlık
  • Anlaşmalı boşanma avukatı
  • Gayrimenkul avukatı
  • İş kazası avukatı
  • Miras avukatı
  • Kira hukuku avukatı
  • Kamulaştırma avukatı
  • Ticaret hukuku avukatı
  • Tüketici Hakları avukatları olarak hizmet veriliyor.

Dava kazanımlarında avukatların önemini bilen firma, müvekkilleri Türk adalet sisteminin prosedür ve karmaşasından sıyırarak, nezih hizmet sunumuyla başarılı sonuçlar kazandırıyor.

Kira Hukuku Avukatlık Hizmetleri

İstanbul Maltepe, Pendik, Kartal ilçesi tüm bölge ve mahallelerinde hukuk hizmeti sunan Helvacı Hukuk Bürosu, web sitesi üzerinden ve danışma telefon hatlarından bilgi ve hukuk danışmanlık sağlıyor. Yenişehir Mahallesi avukat taleplerinde kurum ve kuruluşlar için, hukuk danışmanlığı hizmeti sağlanıyor. Sigorta danışmanlığı ve şirket danışmanlığı hizmetleri ile kurumsal başarı sunan firma, tüm müvekkillerine eşit mesafede ve her birinin davalarında olumlu sonuçlar alması üzere danışmanlık faaliyetlerini sunuyor. Maltepe Ritim İstanbul Rezidans, merkez ofisiyle faaliyet gösteren Helvacı Hukuk Bürosu; 0216 459 53 97 ve 0533 371 78 60 numaralı danışma hatlarından, çalışma saatleri boyunca başvuru kabulleri gerçekleştiriyor. Dilekçe taleplerinde; 0216 459 52 96 numarasından faks erişimi sağlanabilir., info@mehmetalihelvaci.av.tr mail adresinden destek alabilirsiniz. Vekalet bilgileri web sayfası üzerinden sunuluyor. Noter ve konsolosluklardan alına vekalet belgeleri ile vekaletli hukuk hizmetleri sağlanabiliyor. Kimlik numarası ve pasaportlar ile işlem başvurusu yapılabilir.

Call Now Button