Şeyhli Mahallesi Avukat

Şeyhli Mahallesi avukat taleplerinde ve İstanbul’un tüm avukatlık ihtiyaçlarında faaliyet gösteren Helvacı Hukuk Bürosu , İstanbul’un en güvenilir hukuk ofisi olarak hizmet veriyor. 2006 yılından bu yana, sadece İstanbul’da değil, Türkiye’nin her bölgesinden gelen dava ve taleplerde daima başarılı sonuçlar kaydedilmiştir. Firma kurucusu, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu Mehmet Ali Helvacı’dır. Pendik, Maltepe bölgeleri ve tüm İstanbul’a hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri ile kolay çözümlenebilir faaliyetler sağlanıyor.

Helvacı Hukuk Bürosu, yurt dışında yaşayan Türk vatandaşları için de hukuk hizmetlerini en profesyonel biçimde sunuyor. Türkiye’nin diğer şehirleri veya yurt dışından yapılan danışma taleplerinde, online vekalet bilgileriyle hizmet veriliyor. Mehmet Ali Helvacı ismiyle, firma isminden noter aracılığıyla alınabilecek vekaletname belgeleri ile hizmet sağlanabilir.

Helvacı Hukuk Ofisi Hizmetleri

Nitelikli hukuk ekibi ve dava başarısı yakalayan avukatlar ile, İstanbul Maltepe’de hizmet sunan Helvacı hukuk, Şeyhli Mahallesi avukat ihtiyaçlarında kalite ve güven sunuyor. İstanbul’un en başarılı hukuk ofisi olarak sunulan hizmetler arasında;

  • Boşanma davaları (anlaşmalı- çekişmeli)
  • Gayrimenkul hukuku
  • İş hukuku davaları
  • Kamu hukuku davaları
  • Kamulaştırma davaları
  • Miras hukuku ve davaları
  • Ölümlü trafik kazası davaları
  • Ticari hukuk ve ticari davalar
  • Tüketici Hakları davaları hizmet alanları ile avukatlık faaliyetleri sunuluyor.

Firma ayrıca, kurum ve kuruluşlar için şirket danışmanlığı ile sigorta danışmanlığı faaliyetlerini sunuyor.

  • Hukuk Ofisi Vekalet İşlemleri

İstanbul dışından veya yurtdışından yapılan başvurular için, vekaletli işlemler sağlanabiliyor. Başka ülkelerde yaşayan Türk vatandaşları için profesyonel destek sağlayan Helvacı Hukuk Bürosu, online hizmetleri dahilinde vekaletli hukuk danışmanlığı sağlıyor. Noter aracılığıyla vekalet başvuruları için, Avukat Mehmet Ali Helvacı adına vekalet verilerek, avukatlık işlemleri sağlanabilir.

Şeyhli Mahallesi avukat hizmetleri dahilinde ister İstanbul içi ister İstanbul dışından talepte bulunmak için, TC kimlik numarası ile, noter vekaletnamesi sağlanabilir. Yurtdışından ise konsolosluk aracılığıyla vekalet hizmetinden yararlanılabilir. Vekalet işlemlerinde sunulan hizmetler; davadan veya temyizden feragat, vazgeçme, kabul, tebliğ, ad soy ad ve yaş değiştirme işlemleri, adli sicil kaydı istemi, mal beyanı gibi hukuki konularda vekaletli hizmet sunuluyor.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/seyhli-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/seyhli-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/kurtkoy-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/seyhli-mahallesi-bosanma-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/aydinevler-mahallesi-avukat.html

“Şeyhli Mahallesi Avukat” üzerine 2 yorum

Yorum yapın

Hemen Ara