Ramazanoğlu Mahallesi Ölümlü Trafik Kazası Avukatı

Türkiye’de kanunların yerine getirilmesi anlamında başvurulması gereken yerler hukuk bürolarıdır. Bazı durumlarda bunu göz ardı edenlerin kanun önünde sahip olması gereken haklar ya yapılan işlemler nedeniyle yok olmakta ya da zaman aşımına uğramaktadır. En sık karşılaştığımız durum ise trafik kazaları olmaktadır. Bir de ölüm olayının gerçekleşmesiyle ölen kişinin yakınları haklarını aramak yerine kendilerine verilenle idare etmeyi ya da o anlık ruh hallerinden dolayı arkasını aramayı unutmaktadırlar. Pendik ilçesinde verdiğimiz hizmetlerde her diam savunduğumu hukuk alanında ilk olarak avukatlara müracaat edilmesidir. Kanunların takibini yapan bu alanda en iyi bilgiye sahip olan kişilerden yardım almanız tam anlamıyla haklarınıza kavuşmanız anlamına gelmektedir. Bunu asla unutmayın.

Trafik Kazaları Zaman Aşımı Süreleri

Ramazanoğlu mahallesi ölümlü trafik kazası avukatı olarak müvekkillerimize zaman aşımı sürelerine yaklaşmadan hakların aranması konusunda sürekli olarak bilgilendirmeler yapıyoruz. Her olayın bir zaman aşımı olduğunu unutmamak gerekir. Doğan haklarınızı almak için bu süreyi göz önünde bulundurmalı bu sürelerle ilgili bilgi sahibi olmak için de uzman kişilere başvurmalısınız. Hukuk sisteminin geçerli olduğu bir ülke olmamız kanunlar önünde sizin de her zaman haklarınızın olduğunu kanıtlamaktadır.

Trafik kazalarında ölüm olayının gerçekleşmesiyle doğan haklarınızı almak adına ilk olarak Ramazanoğlu Mahallesi ölümlü trafik kazası avukatı hizmetlerimize müracaat etmelisiniz. Bu durumlarda meydana gelen iki farklı zaman aşımı bulunmaktadır. Tazminat davası esas zaman aşımı süresi olayın gerçekleştiğinde sonra 2 yıl içinde geçerliliği olan bir süredir. Burada esas alınan yakınların olayı öğrenme tarihleridir. 2017 yılında meydana gelen trafik kazasından 2018 yılında haberdar olan yakınları 2020 yılına kadar dava açma hakkına sahiptir. Bir diğer zaman aşımı ise ceza zaman aşımı süresidir. Suçun işlenmesiyle ceza kanunda yer alan zamanaşımı sürelerinin geçerli olduğu süreleri kapsamaktadır.

Trafik Kazaları Davaları

Ramazanoğlu mahallesi ölümlü trafik kazası avukatı olarak ölen kişilerin mağduriyetlerini gidermek adına sıklıkla maddi ve manevi tazminat davaları açıyoruz. Bu alanda da Türkiye’de en fazla açılan dava çeşitleridir tazminat davaları. İstanbul ilinde meydana gelen trafik kazalarında bizlere başvurabilmektesiniz.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/ramazanoglu-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/ramazanoglu-mahallesi-bosanma-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/ramazanoglu-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/kaza-avukati-ne-is-yapar.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/ramazanoglu-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

“Ramazanoğlu Mahallesi Ölümlü Trafik Kazası Avukatı” üzerine 2 yorum

Yorum yapın

Hemen Ara