Avcılar Cihangir Mahallesi Anlaşmalı Boşanma

Boşanma, evlilik kurumunun hukuki olarak sona ermesi anlamına gelmektedir. Bunun iki farklı şekilde olduğunu görmekteyiz. Birisi Cihangir Mahallesi anlaşmalı boşanma adıyla bilinir. Hem erkeğin hem de kadının boşanmaya karar verdiği, geride kalan mal ya da çocuk üzerinde bir itilafa düşmediği davalardır.

Cihangir Mahallesi Çekişmeli Boşanma

Boşanma davalarında son dönemde çekişmeli olarak tanımlanan mahkeme sürecinin artık çok sık yaşanmaya başladığını görmekteyiz. Avcılar boşanma avukatı bu noktada bir ihtiyaçtır. Çünkü çekişmeli davaların sonuçlanması çok uzun bir zaman alabilir. Her iki taraf da belli stratejiler geliştirebilmektedir.

Bundan dolayı bir avukat ile görüşme yapmak en iyisi olacaktır. Ondan destek alınmalıdır. Örneğin mal paylaşımı genellikle bir sorundur. Bu konuda ortak bir noktada buluşulmaması öne çıkabilmektedir. Aynı durum geride kalan çocuk için de geçerlidir. Böyle hallerde avukatın yönlendirmesi her zaman size avantaj sağlayacaktır.

Cihangir Mahallesi Boşanma Avukatı

Avcılar ilçesinde boşanmak isteyen çiftlere hizmet veren avukat, süreci çok hızlı bir biçimde yürütebilmektedir. Bu noktada vekalet alınması gibi bir durum söz konusudur. Bunun yanı sıra dilekçenin doldurulması, mahkemeye sunulması gerekmektedir. Ardından çekişmeli ya da anlaşma boşanma davası başlamış olur.

Cihangir Mahallesi Boşanma Fiyatları

Avcılar boşanma davalarında ücret çekişmeli ve anlaşmalı olmak üzere iki değişik kategoride değerlendirilebilir. Bunlardan anlaşmalı olan daha ucuzdur. Çekişmelide durum farklılık gösterir.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/avcilar-cihangir-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/avcilar-cihangir-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/cekismeli-bosanma-icin-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/avcilar-tahtakale-mahallesi-anlasmali-bosanma.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/avcilar-avukat.html

“Avcılar Cihangir Mahallesi Anlaşmalı Boşanma” üzerine 4 yorum

Yorum yapın

Hemen Ara