0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bağcılar İnönü Mahallesi Anlaşmalı Boşanma

Anlaşmalı boşanmalarda boşanma kararı alan çiftler boşanma protokolü hazırlayarak Aile Hukuk mahkemesine başvuru yapar. İnönü mahallesi anlaşmalı boşanma hukuk bürosunda hizmet veren uzman boşanma avukatıyla görüşme sağlayarak protokol hazırlanması hususunda yardım alabilirsiniz. Protokolde velayet, ev eşyası, tazminat vb. konular düzenlenir. Ardından dava dilekçesi de hazırlanarak dava açılır.

İnönü Mahallesi Çekişmeli Boşanma

Bağcılar anlaşmalı boşanma ve çekişmeli boşanma avukatıyla görüşme sağlayarak davanın hukuka uygun bir şekilde açılması, takip edilmesi mümkün olacak. Çekişmeli boşanma davasının anlaşmalı boşanma davasından farklı daha uzun sürmesi ve çiftlerin nafaka, velayet, tazminat gibi konularda anlaşma sağlayamamasıdır.

Çekişmeli boşanma dilekçesi dava sürecinde izlenecek olan yola göre aile ve boşanma avukatlarınca hazırlanmalıdır.

İnönü Mahallesi Boşanma Avukatı

Boşanma avukatları, dava hazırlık sürecinde, davanın takibinde davalılara destek olur ve araştırma yapar. Boşanma davasına giren avukatın alanında uzman ve profesyonel olması davanın sizin istediğiniz şekilde sonuçlanması adına son derece önemlidir. İnönü mahallesi İstanbul Bağcılar ilçesine bağlı. İnönü bağcılar boşanma avukatıyla görüşme sağlayarak dava süreci hakkında destek alabilirsiniz.

İnönü Mahallesi Boşanma Fiyatları

Çekişmeli boşanma davalarında avukatlık ücreti anlaşmalı boşanmaya nazaran daha fazla olur. Çünkü çekişmeli boşanma davaları anlaşmalı boşanma davasına nazaran daha uzun sürede sonuçlanır. Bağcılar boşanma avukatı ile görüşme sağlayarak fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmanız mümkün olacak.

Call Now Button