Bağcılar Kazım Karabekir Mahallesi Anlaşmalı Boşanma

Boşanma kararı alan çiftler eğer nafaka, velayet gibi her türlü konuda anlaşma kararına varırsa anlaşmalı boşanma protokolü hazırlayarak Aile Hukuk Mahkemesine başvuru yapar. Kazım Karabekir Mahallesi anlaşmalı boşanma hukuk bürosunda hizmet veren profesyonel anlaşmalı boşanma avukatıyla görüşme sağlayarak boşanma protokolünü hukuka uygun bir şekilde hazırlamanız mümkün olacak.

Anlaşmalı boşanma sürecinde hazırlanan protokol taraflar tarafından imzalanır. Daha sonra dava dilekçesi hazırlanır. Boşanma davası açıldıktan sonra her iki tarafında boşanma duruşmasına mahkemeye gitmesi ve boşanma isteklerini sözlü olarak dile getirmeleri gerekir.

Kazım Karabekir Mahallesi Çekişmeli Boşanma

Anlaşmalı boşanma davasının açılması için anlaşmalı boşanma şartlarına uygun olmanız gerekiyor. Buna göre 1 yıldır evli olunması, maddi ve manevi tüm sonuçlar için uzlaşma içinde olunması şarttır. Aksi durumda dava çekişmeli boşanma davası olarak yürütülür.

Çekişmeli boşanma davasında kişiler boşanma sebeplerini delillerle ispatlamak zorundadır. Bağcılar Kazım Karabekir Mahallesi çekişmeli boşanma avukatı dava sürecinin takibinde ve dava nedenlerinin hukuka uygunluğu açısından araştırılmasında size destek olur.

Kazım Karabekir Mahallesi Boşanma Avukatı

Bağcılar boşanma avukatı ile görüşme sağlayan kişiler davanın hazırlık sürecinde profesyonel yardım alır. Boşanma sebebinin doğru tespit edilmesi dava süreci adına son derece önemlidir.

Kazım Karabekir Mahallesi Boşanma Fiyatları

Bağcılar anlaşmalı boşanma hukuk bürosunda hizmet veren anlaşmalı boşanma avukatıyla görüşme sağlayarak fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-kazim-karabekir-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-kazim-karabekir-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/beykoz-goztepe-mahallesi-bosanma-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/guzelyali-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/beykoz-mahmutsevketpasa-mahallesi-isci-avukati.html

“Bağcılar Kazım Karabekir Mahallesi Anlaşmalı Boşanma” üzerine 2 yorum

Yorum yapın

Hemen Ara