Bağcılar Kirazlı Mahallesi Anlaşmalı Boşanma

Anlaşmalı boşanma davasında, eşler mahkemeye boşanma gerekçesi göstermek zorunda değildir. 1 yıl kadar evli kaldıktan sonra boşanma protokolü uzman avukatla hazırlanarak Aile mahkemesine başvuru yapılır. Kirazlı mahallesi anlaşmalı boşanma avukatı size bu konuda en iyi şekilde destek olur. Boşanmaya ilişkin tüm hukuksal süreçler hakkında bilgi verir. Bunun yanı sıra nafaka, tazminat gibi konularda her iki tarafında hak mağlubiyeti yaşamaması adına avukattan destek alması son derece önemlidir.

Kirazlı Mahallesi Çekişmeli Boşanma

Çocukların velayetinin kimde kalacağı, nafaka ve tazminat durumları konusunda anlaşmaya varamayan çiftler için çekişmeli boşanma davası görülür. Bağcılar boşanma avukatı ile görüşme sağlayarak bu konuda destek almanız mümkün.

Çekişmeli boşanma davasında boşanma sebeplerinin delillerle ispatlanması gerekiyor. Dava sürecinin takibinde de boşanma avukatıyla beraber hareket edilmesi oldukça önemlidir.

Kirazlı Mahallesi Boşanma Avukatı

Kirazlı Mahallesi İstanbul’un Avrupa yakasında yer alır. Avrupa yakasındaki Bağcılar ilçesine bağlıdır. Bağcılar Kirazlı Mahallesi boşanma avukatıyla görüşme sağlayarak boşanma sözleşmesinin hazırlanmasında, dava takip sürecinde destek alabilirsiniz.

Boşanma davası, boşanmak isteyen tarafın boşanma nedenini iddialarıyla beyan ettiği dilekçeyle Aile Mahkemesi’ne başvurması sonucu açılır. Eğer eşler nafaka, velayet, tazminat gibi konularda anlaşmaya varırsa anlaşmalı boşanma gerçekleşir. Anlaşma olmaması durumunda çekişmeli boşanma davası olur.

Kirazlı Mahallesi Boşanma Fiyatları

Bağcılar anlaşmalı boşanma avukatı ile görüşme sağladıktan sonra avukatlık fiyatları hakkında bilgi sahibi olmanız mümkün olacak.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-kirazli-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-kirazli-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/sultanbeyli-kira-hukuku-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-kemalpasa-mahallesi-anlasmali-bosanma.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-merkez-mahallesi-anlasmali-bosanma.html

“Bağcılar Kirazlı Mahallesi Anlaşmalı Boşanma” üzerine 2 yorum

Yorum yapın

Hemen Ara