MAİL DESTEĞİ İÇİN:

ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

BİLGİ: 1982 Yılında Hatay’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesine başladı ve 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Helvacı Hukuk Bürosunu kurdu ve İstanbul Kartal bölgesinde faaliyete başladı. İstanbul boşanma avukatı olarak yüzlerce davaya bakmıştır..

Batı Mahallesi Boşanma Avukatı

Batı Mahallesi boşanma avukatı konusunda ekiplerimiz sizlere her türlü bilgiyi ulaştıracaktır. Pendik bölgesinde bulunan ofisimize uğrayabilir ve detaylı bir şekilde bilgi alma şansına sahip olabilirsiniz. Burada birçok önemli ve kullanılması gereken ayrıntı bulunmaktadır. Bu ayrıntıları doğru şekilde öğrenmek için aslında yüz yüze görüşmek sizler için çok daha başarılı sonuçlar silmiş olacaktır.

Çünkü bu işlemler hakkında biraz bilgi vermek gerekirse, bir boşanma davasının gerek görüleceği süreç gerekse açılma süreci çok önemlidir. Artık eskisi gibi tapuyu, ilmuhaberi veya ekstradan ikametgah belgeleri de gerek bulunmamaktadır. Sadece TC kimlik numarasını içeren nüfus cüzdanıyla ofisimize geldiğiniz takdirde bu işlemler başlatılabilir.

Batı Mahallesi Boşanma Avukatı Anlaşmalı Boşanma Davaları

Ancak burada önemli olan noktalardan bir tanesi anlaşmalı mı yoksa çekişmeli mi boşanma davası gerçekleşecektir. Çünkü anlaşmalı bir boşanma davasında protokol hazırlanması gerekirken, çekişmeli bir boşanma davasında çok daha fazla ayrıntı devreye girebilmektedir. Bu yüzden Batı Mahallesi boşanma avukatı konusunda avukatlarımız ile görüşebilir ve daha net bir şekilde bilgi alma şansına sahip olabilirsiniz.

Burada birçok detay sizlerin karşısına çıkacak mı, işlemleriniz bu şekilde gerçekleçmiş olacaktır. Bu yüzden dolayı da sizlerin de bizlerle görüşmesi ve özellikle de bu görüşmeleri net bir şekilde yapması sizler için de daha doğru sonuçlar doğuracaktır. Kişiler arasında anlaşmalı bir boşanma davası olması durumunda, 2 ile 3 ay arasında bu işlemler gerçekleştirilebilmektedir.

Batı Mahallesi Boşanma Avukatı Dava Süreçleri

Gerekli davanın açılma süreci, davanın görülme süreciyle bu işlemler bitirilir. Ancak burada da elbette ki bazı protokollerin hazırlanması devreye girmektedir. Bu yüzden dolayı sizler de Batı Mahallesi boşanma avukatı aradığınızda bizlere ulaşabilir ve işlemlerinizi daha sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Burada en önemli olan noktalardan bir tanesi de hiç kuşku yok ki bu işlemler gerçekleştirilirken çok büyük bir hassasiyet gösterilerek gerçekleştirilmesi gerektiğidir. Ancak bu şekilde başarılı olunabilir ve istenen süreç sonucu yakalanabilir.

Bu yüzden dolayı da yapılması gereken en mantıklı işlemi aslında kesinlikle profesyonel bir avukat ile çalışmak olacaktır. Bu konuda hiçbir şekilde sıkıntı yaşamamış olacaksınız. İstanbul merkezi olarak sizlere hizmet vermekte olan ekiplerimize güvenebilir ve  işlemlerinizin çok hızlı bir şekilde yapılmış olduğunu görebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bati-mahallesi-kira-hukuku-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bati-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bati-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bati-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bati-mahallesi-olumlu-trafik-kazasi-avukati.html

 

Menü
Hemen Ara