İçindekiler

Batı Mahallesi Kira Hukuku Avukatı

MAİL DESTEĞİ İÇİN:

ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

BİLGİ: 1982 Yılında Hatay’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesine başladı ve 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Helvacı Hukuk Bürosunu kurdu ve İstanbul Kartal bölgesinde faaliyete başladı. İstanbul boşanma avukatı olarak yüzlerce davaya bakmıştır..

Batı Mahallesi Kira Hukuku Avukatı

Pendik Kartal ve Maltepe gibi ilçelerde faaliyetlerini sürdürmekte olan Helvacı hukuk bürosu bir çok hukuk alanında avukatlık ve hukuk danışmanlığı hizmetlerinde bulunuyor. Helvacı hukuk bürosunun kurucusu olan Av. Mehmet Ali Helvacı diğer avukat iş arkadaşlarıyla birlikte boşanma davalarına icra hukuku davalarına ceza hukuku davalarına ve iş hukuku davalarına bakmaktadırlar. Bunların yanı sıra bir çok gayrimenkul kamu kira hukuku iş sağlığı miras gibi davalara da bakan Helvacı hukuk bürosu bu alanda ülkedeki en kaliteli avukatlık hizmeti veren yerlerin başında geliyor.

Pendik mahallesi olan Batı Mahallesi Kira Hukuku Avukatı olarak Av. Mehmet Ali Helvacı yı tercih ediyor. Bu bölgelerde yaşayan insanlar kira hukuku olsun ya da başka bir davalarında avukat ihtiyacında direkt olarak Helvacı hukuk danışmanlık ve avukatlık bürosundan yardım istiyorlar.

Kira Hukuku Davalarında Helvacı Avukatlık Bürosu

Batı Mahallesi Kira Hukuku Avukatı olan Av. Mehmet Ali Helvacı kira hukuku alanında uzman bir avukattır. Kira sözleşmelerinin hazırlanması irdelenmesi ev sahibinin isteği üzerine açılmış olan tahliye davaları kira tespit davaları kirasını ödemeyen kiracılardan tahsilat için açılmış davaları içinde görev almaktadır. Aynı zamanda sadece ev sahiplerini korumaya yönelik değil kiracıların da sahip olduğu hakları korumak adına açılan davalarda Av. Mehmet Ali Helvacı müvekkillerine yardımcı oluyor.

Gayrimenkul hukukuna bağlı olan kira hukuku kanununda geçen ev sahibi ve kiracı hakları doğrultusunda yasalar karşısında açılan davalarda Helvacı hukuk bürosu kaliteli bir avukatlık hizmetini müvekkillerine veriyor.

Helvacı Hukuk Bürosunun Faaliyetleri

Helvacı hukuk bürosu sadece kira hukuku alanında değil daha bir çok hukuk alanında insanlara avukatlık ve danışmanlık hizmeti sunuyor. Bunlara ek olarak Av. Mehmet Ali Helvacı yurt dışında ya da şehir dışında olup da gelemeyen müvekkilleri için vekalet alarak da davalara katılmaktadır. Yani sadece Batı Mahallesi Kira Hukuku Avukatı olarak değil bu mahalledeki insanlar için her hukuk alanında avukatlık hizmeti vermektedir.

İstanbul ilinde kurulan Helvacı hukuk bürosu genel anlamıyla ceza hukuku iş hukuku boşanma davaları ve icra hukuku ile ilgilenmektedir.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bati-mahallesi-bosanma-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bati-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bati-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bati-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bati-mahallesi-olumlu-trafik-kazasi-avukati.html

 

Menü
Hemen Ara