Orhangazi Mahallesi Avukat

İstanbul Pendik ilçesi ve İstanbul’un tüm mahallelerinde hizmet veren Helvacı Hukuk Bürosu, hukuk alanındaki 10 yıldan fazla süren deneyimiyle başarılı ve kaliteli hizmet sunuyor. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu, Mehmet Ali Helvacı tarafından 2006 yılında faaliyete geçen ve Türkiye’nin tüm bölgelerinde başarıyla davalarını sonuçlandıran şirket, online hizmetleriyle de, uluslararası danışanlarına randevu fırsatı sunuyor.

Orhangazi Mahallesi avukat ofisi faaliyetleri ve İstanbul’un tüm mahallelerde sağlanan hukuk hizmetleriyle, güvenilir şirket hizmetleri sunuluyor. Firmanın sunduğu hizmetler arasında; icra hukuku, boşanma davaları, işçi hukuku ve ceza hukuku davaları bulunuyor. Her konuda uzman avukat ekibi ile danışmanlık ve avukatlık hizmetleri sunuluyor.

Hukuk Bürosu Çalışma Alanları

Orhangazi Mahallesi avukat ihtiyaçlarında en hızlı ve nitelikli şekilde hizmet veren firma, boşanma davalarında; anlaşmalı boşanma davaları, çekişmeli boşanma davaları, yurtdışı boşanma davaları davalarıyla hizmet sunuyor. Ayrıca; gayrimenkul davaları, iş kazası davaları, maddi- manevi tazminat davaları, miras hukuku davaları, kira hukuku davaları, kamu ve kamulaştırma davaları avukatı olarak hukuk servisleri sunuyor.

Kamulaştırma hizmetlerinde; acele kamulaştırma davaları, trampa yolu ile kamulaştırma davaları ve kısmi kamulaştırma davaları ile hizmet sunuluyor. Hukuk ofisi faaliyetlerinde ayrıca; ölümlü trafik kazası davaları, ticaret hukuku davaları, tüketici hakları davaları ile profesyonel hukuk danışmanlığı faaliyetleri sağlanıyor. İstanbul’un en nitelikli hukuk ofislerinden biri olan Helvacı Hukuk Bürosu, internet sayfasından, telefon iletişimiyle ve merkez ofisinden en hızlı hukuk hizmetlerini sunuyor.

İşçi Hukuku ve İşçi Davaları

İstanbul ve tüm bölgelerde hizmet veren Helvacı Hukuk Bürosu ve tecrübeli avukatlarıyla, iş ve işçi hukuku davalarında başarılı hizmetler veriliyor. Bireysel veya kurumsal, işçiler ve işverenler ile ilgili tüm hukuki konularda, hukuk danışmanlığı hizmetleri sunuyor. Anlaşmazlıklarda en ideal çözümleri sunarak, haklılık sağlanmasına ve davaların kazanılmasına öncülük ediyor. Toplum düzeni çerçevesinde, yasaların onaylandığı hukuk kapsamında, iş hukuku, iş- işçi ve işverenler arasındaki davalar ve mesleki kuruluşlarla ilgili tüm davalarda, hukuk danışmanlığı hizmetleri veriliyor. Orhangazi Mahallesi avukat ofisiyle kaliteli hizmet sunan hukuk ofisi, web sitesinden başvuru formlarını sunuyor. Info@mehmetalihelvaci.av.tr adresinden erişim ve bilgi hizmeti sunuluyor.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/orhangazi-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/orhangazi-mahallesi-kira-hukuku-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/orhangazi-mahallesi-bosanma-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/orhangazi-mahallesi-olumlu-trafik-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/orhangazi-mahallesi-olumlu-trafik-kazasi-avukati.html

“Orhangazi Mahallesi Avukat” üzerine 4 yorum

Yorum yapın

Hemen Ara