0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Acıbadem Mahallesi Boşanma Avukatı

Anlaşmalı ya da çekişmeli boşanmalarda tarafların boşanma avukatlarına başvurmaları olağandır. Gerek edinilmiş varlıkların paylaşılması, gerekse protokolün eksiksiz şekilde hazırlanması için boşanma avukatları taraflara yardım etmektedir. Anlaşmalı boşanmalarda, avukatlar stresli zamanlardan geçen tarafların akıllarını meşgul eden sorunlarla ve prosedürlerle ilgilenirler. Tarafların boşanma davası açmadan önce tam olarak bilgilendirilmeleri ve kendilerini neyin beklediği konusunda hazırlıklı olmaları önem arz etmektedir.

Boşanma avukatları yalnızca tarafların kararlarını gerçekleştirmelerine yardımcı olmakla kalmazlar, aynı zamanda taraflara süreçle ilgili objektif ve profesyonel görüşlerini sunarlar. Edinilmiş malların paylaşılması veya protokol hazırlanması düşünüldüğünden daha karmaşık ve şaşırtıcı derecede zorlayıcı olabilmektedir. Acıbadem Mahallesi boşanma avukatı bölgede yaşayan ve boşanma kararı almış kişilerin tercih edebilecekleri seçenekler arasındadır.

Boşanma Avukatının Görevi

Boşanma avukatı anlaşmalı boşanmalarda tarafların uzlaşmasını kolaylaştırabileceği gibi, çekişmeli boşanmalarda müvekkilinin isteklerini ve taleplerini yerine getirmek için çabalar. Bütün hukuki prosedürlerin doğru ve eksiksiz şekilde yerine getirilmesi ve sürecin hukuki anlamda gecikmeye uğramaması boşanma avukatlarının görevidir.

Mehmet Ali Helvacı Kadıköy Acıbadem Mahallesi’nde de faaliyet göstermekte olan tecrübeli ve alanında uzman bir boşanma avukatlarından biridir. Uzun yıllardır müvekkillerinin bu zorlu süreçten zarar görmeden geçebilmelerine yardımcı olmaktadır.

Boşanma avukatları protokollerin hazırlanma sürecini, ihtiyaç duyulduğunda müvekkilinin temyize başvurma sürecini veya feragat etme sürecini akıcılıkla ve hızlı bir şekilde ilerletmede taraflara yardımcı olmaktadırlar.

Call Now Button