Kadıköy Acıbadem Mahallesi Avukat

Kadıköy ilçesine bağlı Acıbadem Mahallesi sakinleri, hukuksal zeminde çözülmesi gereken anlaşmazlıkları için İstanbul Anadolu Adliyesi’ni kullanacaklardır. İlgili adliyede çözülecek anlaşmazlıklarda sahip olunan hakların alınabilmesi için güvenilir, tecrübeli ve dava sürecini yakından takip edecek Helvacı Hukuk Bürosu hizmetine ihtiyaç duyulacaktır. Şahsi yollarla yapılan veya yetersiz hizmet sunan avukatlarla yapılan dava başvuruları nedeniyle ilgili yargı sürecinin sürüncemeye girmemesi için Helvacı Hukuk Bürosu’na güvenebilirsiniz.

Düşük Avukatlık Ücretleriyle Kısa Sürede Sonuç Alın

Helvacı Hukuk Bürosu avukatlık ücretleri resmi gazetede belirlenen tarifelere bağlı olarak gerçekleşmektedir. Müvekkillerimizden herhangi bir isim altında belirtilen avukatlık ücreti dışında para talebi yapılmamaktadır.

Boşanma Davalarında Haklarınızı İyi Bilin

Türkiye’de yapılan boşanma istatistiklerinde İstanbul ilinin önde olduğu görülmektedir. Gerek anlaşmalı gerekse çekişmeli boşanmalarda Acıbadem Mahallesi avukat hizmetlerinde Helvacı Hukuk Bürosu boşanma avukatı hizmeti sunmaktadır.

  • Dava açılabilmesi için gerekli prosedürlerin yerine getirilmesi,
  • Anlaşmalı boşanmalarda anlaşma protokolünün hazırlanması,
  • Dava sürecinin takip edilebilmesi,
  • Aile Hukuku Kanunlarına göre müvekkilin sahip olduğu hakların takibi,
  • Dava sürecinin hızlı şekilde sonuçlanması

Avukat Mehmet Ali Helvacı ve ekibi tarafından gerçekleştirilmektedir. Anlaşmalı boşanmalarda davanın sonuçlanması her iki eşin katılımı ile ilk celsede gerçekleşirken, Helvacı Hukuk Bürosu eşliğinde gerçekleştirilen çekişmeli boşanma davaları 10 ay gibi kısa bir süre içerisinde sonuca bağlanmaktadır. Dava sonrası hak sahibi olunan;

  • Tazminat,
  • Velayet,
  • Nafaka

Haklarının elde edilmesi gerçekleştirilmektedir.

İlginizi Çekebilir;

Acıbadem Mahallesi Boşanma Avukatı

Kadıköy Acıbadem Mahallesi İşçi Avukatı

Kadıköy Avukat

Ticaret Hukukuna İlişkin Tüm Hususlarda Kendinizi Koruma Altına Alın

Arnavutköy Hicret Mahallesi Anlaşmalı Boşanma

“Kadıköy Acıbadem Mahallesi Avukat” üzerine 2 yorum

Yorum yapın

Hemen Ara