Avcılar Ambarlı Mahallesi Anlaşmalı Boşanma

Ambarlı Mahallesi anlaşmalı boşanma davaları genellikle çok uzun sürmez. Bir celsede sona erer. Çünkü iki taraf da birçok değişik konuda anlaşma içerisindedir. Bunlar çocuk paylaşımı, mal bölüşümü, nafaka olarak ifade edilebilir. Buna rağmen herhangi bir olumsuzluğun önüne geçebilmek için avukat tutulmalıdır.

Ambarlı Mahallesi Çekişmeli Boşanma

Avcılar boşanma avukatı her türlü davada size avantaj sağlar. Özellikle çekişmeli bir boşanma söz konusu olduğunda bu davanın mutlaka bir avukat aracılığıyla yürütülmesi gerekmektedir. Çünkü çekişmeli olan boşanmalarda daha farklı bir durum vardır. Örneğin bir taraf boşanmak istemiyor olabilir. Bu da süreci çetrefilli bir hale getirecektir.

Bunun yanı sıra boşandıktan sonra ortada bir çocuk varsa bunun kimin yanında kalacağı gibi bir sorun da vardır. Mal paylaşımı bir başka husus olarak dikkat çeker. Nafaka miktarı, bunun ne kadar süre olacağı gibi tüm hususlar, avukatın varlığınız zorunlu kılar.

Ambarlı Mahallesi Boşanma Avukatı

Boşanma davaları konusunda uzman olan ve Avcılar içinde bulunan avukat, ilk olarak sizden vekalet alır. Bunun ardından dilekçeyi hazırlar. İki tarafın imzası gerekmektedir. Aile mahkemesine başvuruda bulunarak sürecin başlamasını sağlar.

Ambarlı Mahallesi Boşanma Fiyatları

Avcılar boşanma davası çerçevesinde eğer çekişmeli bir durum söz konusu ise bunun için ödeyeceğiniz miktarın, anlaşmalıya göre daha fazla olduğunu hemen ifade etmek lazım. Çünkü masraflar daha çoktur.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/avcilar-ambarli-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/avcilar-ambarli-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/sancaktepe-bosanma-avukati-2.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/nafaka-ve-velayet-konusunda-bilinmesi-gerekenler.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bosanirsam-cocugumu-alabilir-miyim.html

“Avcılar Ambarlı Mahallesi Anlaşmalı Boşanma” üzerine 3 yorum

Yorum yapın

Hemen Ara