0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Avcılar Denizköşkler Mahallesi Anlaşmalı Boşanma

1 yılını doldurmuş olan çiftler, çok farklı nedenlerden dolayı Denizköşkler Mahallesi anlaşmalı boşanma çerçevesinde ayrılabiliyorlar. Bunun anlaşmalı olarak tanımlanmasının temel nedeni ise her iki tarafın, değişik konularda ortaya çıkacak sonucu kabul etmesinden dolayıdır. Bundan dolayı hızlı bir sürecin olduğunu hemen ifade etmek gerekmekte.

Denizköşkler Mahallesi Çekişmeli Boşanma

Anlaşmalı boşanma ne kadar kolay bir süreç ise çekişmeli olan ise bunun tam tersidir. Çünkü birden çok problem olabilir. Bunu örneklerle açıklamak mantıklı olacaktır. Örneğin eşlerden birisi boşanmaya yanaşmayabilir. Bunun yol açacağı sorunlar çok büyüktür.

En çok karşı karşıya kalınan durum ise mal paylaşımı anlamında ortaya çıkan problemlerdir. Avcılar boşanma avukatı bu gibi hallerde doğru bir strateji izleyerek, size avantaj sağlar. Bunun yanı sıra tazminat, kefalet ve benzeri daha farklı konulardaki problemler de süreci sıkıntılı bir hale getirebilmektedir.

Denizköşkler Mahallesi Boşanma Avukatı

Avcılar içerisinde boşanma davası olarak tanımlanan hukuki olayın avukat eşliğinde yürütülmesi büyük bir önem arz ediyor. İlk olarak dilekçe yazılır ve mahkemeye sunulur. Aile mahkemelerinin yetkili olduğunu hemen ifade etmek gerekiyor. Asliye hukuk ise aile mahkemesi olmayan yerlerde davaları kabul etmektedir.

Denizköşkler Mahallesi Boşanma Fiyatları

Avcılar boşanma avukatı ile süreci başlatan kişiler ne kadar ödemek zorunda olduklarını merak ederler. Eğer çekişmeli olarak tanımlanmış bir dava söz konusu ise standardın daha üstünde bir meblağ vardır.

Call Now Button